Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové vytvoření nadhledů Phoca Gallery

02. zář 2019 13:25 #140627
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

02. zář 2019 13:31 #140628
Odpověď od H13
Admin
Ten redirect je správně (to probliknutí nahoře vlevo v prohlížeči). Funguje to tak, že Phoca Gallery vždy dělá náhledy pouze k jedné fotce a poté se redirectem přesune na další (protože není možný udělat náhledy všech fotek najednou, pracuje se vždy s jednou).

Standardně to funguje tak, že se udělá náhled dané fotky a přesune se redirectem na další kolo (v tom se zjistí, že náhled s předchozí fotky je už hotovej, takže se de na další obrázek, a takhle to funguje až se vytvoří všechny náhledy nebo všechny náhledy na stránce pokud je zapnuté "pagination thumbnail creation")

Jak jsem psal výše, vypadá to na nějakej problém s předáváním informací ohledně už vytvořených náhledů :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

02. zář 2019 14:16 #140629
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Divné je, že poprvé to je vždy v pohodě. Možná i další přidávání bude v pohodě. Ale přegenerovaní již jednou hotových obrázků nejede. Třeba když mají stejný název, nedokáži se přepsat.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

02. zář 2019 16:43 #140630
Odpověď od H13
Admin
Hmmm,

při převytváření náhledů se vlastně vymaže starej náhled a nahradí se novým, pokud by nějak nešlo smazat ten starej, objevila by se tam následující chyba:


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

24. led 2020 13:34 #141589
Odpověď od Petr Bíma
Uživatel
Narazil jsem na Váš problém s náhledy a mohu se připojit- z ničeho nic mi to začalo dělat taky. Někdy se zakousne u prvního, někdy u třicátého, je to tragedie. Nevím co s tím. Jsem také na hostingu WEDOS. Přeistaloval jsem jak Phocu tak i Joomla a pořád to dělá, dokonce i na subdoméně. Takže spíše vidím problém směrem k hostingu.

24. led 2020 13:52 #141591
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Pokud to je na wedosu, tak už jsme našli viníka.

Kdo si pamatuje, tak ví, kde ne tak se to nyní dozví - na wedosu při jakékoli změně (přehrání souboru, aktualizaci...) je třeba opravit práva souborů, pokud si dobře pamatuji.

Takže jak to popisuje Jan, jak funguje generování náhledů, je logické, že první náhledy projdou v pohodě, opakované se zaseknou == musíte opravit práva souborů před spuštěním :)

Zkuste to a napište, jak Vám to dopadlo ...

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum