Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Phoca Cart

09. říj 2014 22:48 #118401
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Perfekt, H13, díky za info a radu.

Kdyby se ti povedlo časem nějak implementovat i možnost vložení platební brány GoPay, tak bys byl king největší!

Těším se na další ladění a držím palce.

MaK.

--- -- -

10. říj 2014 12:30 #118411
Odpověď od Bong
Moderátor
Upravil jsem i češtinu ve stavech objednávky. Napsal jsem to nějaké kostrbaté a nedávalo dost dobře smysl...

Možná by stálo za to přidat do přehledu stavů objednávek právě sloupec s informací o odesílání emailu (třeba i s možností přímého zaškrtnutí)...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. říj 2014 01:22 - 11. říj 2014 01:22 #118418
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

je to ve změně stavu.

Je to definováno ve stavu:
- email - uživatelovi (kupujícímu)
- email - vybranému uživatelovi (např. prodejci)
- email - předmět
- email - výběr toho co se má poslat (faktura, dodací list, ...)
- email - text - tělo emailu


Tedy, pokud si definuju pro "confirmed", že se odešle mail, pak se při tvorbě objednávky odešle mail

Plus, pokud budu měnit statusy v administraci, můžu toto nastavení "přebýt", např. pro "cancelled" mám nastaveno, že se mail posílat nebude, ale při změně na "cancelled" v administraci můžu zatrhnout, že ten email chci poslat, viz. obrázek:



V tom popup okně je "order history", tedy historie objednávky a tam lze zaškrtnout jestli email bude odeslán nebo ne.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

05. lis 2014 08:27 #118768
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
H13, děkuji za posun, už jsem ty stavy probádal, vše funguje.

Nyní tápu, jak vyřešit do modulu výpisy z Phoca Cart - z kořene i z kategorií shopu:

- Nejprodávanější produkty
- Nejnovější produkty

Připravuješ na to prosím nějaký modul?

Testujeme Phoca Cart na nově připravovaném webu 75695.w95.wedos.ws/ (ve fázi stavby). Věřím, že se časově nějak cca potkáme u bety :-)

Díky, MaK.

--- -- -

06. lis 2014 22:59 #118796
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, takovej modul zatím není, ale nebude to problém ho udělat - podle mě stačí prostě udělat výpis produktů a jako parametr se nastaví, jestli se bude řadit podle data, nebo prodeje nebo pod.

Takže díky za tip, zapsal jsem to do "feature request" listu.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

07. lis 2014 20:16 #118814
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý večer,
tak jsem se pustil do zkoumání Phoca card (vypadá to velice pěkně) a mám na vás dotaz. Na demo stránkách je zobrazení kategorie ve 3 sloupcích, ve stylech je i definice pro 2 sloupce a tak se ptám, dá se někde nastavit v kolika spoupcích se bude kategorie zobrazovat, nebo si to musím sám nastylovat?
Před děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

Powered by Fórum