Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

3. Joomla! sraz

14. bře 2019 13:35 - 14. bře 2019 13:36 #139423
Odpověď od Noro
Začátečník
Ahojte.
Je mi veľmi ľútu, ale nakoniec na zraz neprídem, niečo dôležité mi do toho prišlo. Uvítam, ak si budem môcť pozrieť prezentácie napr. na videu (so zvukom) :-)
Teším sa však na ďalšie stretnutie. Ak bude cez taký víkend, keď bude v Olomouci nejaká zaujímavá výstava (napr. Flóra), určite sa poteší aj moja manželka.
Všetkým prajem vydarené stretnutie :-)
Noro

14. bře 2019 13:45 #139424

14. bře 2019 15:36 #139426
Odpověď od Cony
Moderátor

Cufe napsal: Topuji, ať nezapadne. Pište další náměty, o čem byste rádi na sraze slyšeli. Uvítám i podněty od začínajících uživatelů. Sraz je pro nás všechny, tak ať na něm máme to, co bychom chtěli. ;)

Co nějaká "netechnická", obecnější témata. Např. GDPR z praxe (v tom bych řekl je velký zmatek), souhlasy s Cookies, Google Analytics, licence GNU/GPL (na JoomlaDay v Praze měl tuším Sváťa hezkou prezentaci), koneckonců i nějaké SEO postřehy z praxe ve spojení s Joomlou apod. Dokázal by se někdo ujmout něčeho takového?

14. bře 2019 21:14 #139439
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Licence GNU/GPL by mě taky zajímala, zvlášť když upravujeme spousty zaniklých aplikací, rozvíjíme a udržujeme je při životě.
Otázka zda je poskytovat zdarma nebo v placené formě a jak by byla zajímavá.

Docela se dá poučit například z XML Sitemaps od Guilerma Vilase a přechod na OSMap.

Jinak můj přínos je sice velice z praxe, ale bohužel zaměřený hlavně na bussines, což myslím trochu koliduje se zaměřením joomla komunity.

Proto jsem po důkladném zvážení sám uznal že přednáška jak vyvíjet placené aplikace pro joomla v týmu není to pravé ořechové :)
Stejně jako představení jakékoli placené aplikace z naší dílny.

Takže si spíše poslechnu přednášku o GNU/GPL (našla by se někde nahraná?)

Děkuji

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

14. bře 2019 22:24 #139440
Odpověď od Cony
Moderátor

Rudolf napsal: Proto jsem po důkladném zvážení sám uznal že přednáška jak vyvíjet placené aplikace pro joomla v týmu není to pravé ořechové :)

Tak mne by zrovna zajímalo nahlédnout pod pokličku :) Ale asi to opravdu není téma, které by chtěli vyslechnout všichni...

Rudolf napsal: Takže si spíše poslechnu přednášku o GNU/GPL (našla by se někde nahraná?)

Organizátor byl EasySoft, a tuším že se vše nahrávalo, někde by snad měl být archiv...

15. bře 2019 00:19 #139443
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Tak to abych se podíval po nějakém disku :D

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum