3. Joomla! sraz

Cufe
20. úno 2019 19:15 - 20. úno 2019 19:16 #139048
Ahojte, nastal čas, kdy se pouštím do příprav dalšího srazu CZ/SK Joomla komunity. Než na web nahodím článek s informacemi ke srazu, rád bych od vás posbíral podněty. Jak je mým zvykem, program se snažím dělat na základě požadavků komunity.

Budu rád, když do tohoto vlákna pudete psát náměty na téma přednášek a workshopů, které by mohly na srazu zaznít (které byste chtěli slyšet nebo vás donutí přijet), dále přijímám nabídky všech, kteří by chtěli na srazu přednášku nebo workshop pro účastníky udělat. Stálicím, pokud se dobrovolně nepřihlásí, budu nucen něco přidělit. :-D Pár témat už v rukávu mám, ale nechám si je ke zveřejnění až po vás, pokud byste je nenavrhli sami. Teším se na podnětnou diskuzi a vaše náměty.

Jen předběžně:
Termín: 27. 4. 2019
Místo: Olomouc
Čas: 10 - 17 hod.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
20. úno 2019 20:56 #139054
Téma? Vlastní pole v Joomla praxi!

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Cony

Odpověď od Rudolf
20. úno 2019 23:43 #139058
1. Vývoj webů a programování aplikací pro Joomla v týmu programátorů a kodérů
(gitlab/sourcetree, phpstorm/netbeans, vývojový+testovací+produkční server)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením
Virtuemart Mailing Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
XML Easy Feeder - aplikace na generování feedů, napojení na ERP pro VirtueMart
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla!
Poděkovali: Cony

Odpověď od Cufe
23. úno 2019 10:42 #139120

Bong napsal: Téma? Vlastní pole v Joomla praxi!

O to byl zájem od více lidí a měl jsem to i v rukávě, pokud by to nikdo nezmínil. Takže toto téma určitě na srazu zazní.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Odpověď od Martin70
24. úno 2019 17:22 #139156
Ahoj.

1/ Termín 27.4. udělej napevno. Pokud by byla anketa komu se to kdy hodí, budeme se domlouvat dva měsíce.

2/ Témata - Custom fields v praxi - za mě 100% souhlas. Dále mě osobně zajímá zabezpečení webu (AdminTools) - to je aktuální a důležité stále. Dále navrhuji např. téma Administrace webu zákazníkem - příklady z praxe - jak zkrotit lidi při vkládání obsahu (EasyArticles, profily JCE, nastavení práv,..). Eventuelně zajímavá rozšíření - ukázky v praxi - jaké kdo používá extensions.

Odpověď od Cufe
24. úno 2019 19:23 #139158

Martin70 napsal: 1/ Termín 27.4. udělej napevno. Pokud by byla anketa komu se to kdy hodí, budeme se domlouvat dva měsíce.

Dané datum je samozřejmě napevno stanovené. ;-)

Odpověď od Martens
24. úno 2019 20:01 #139161
@Martin70: Martine, co konkrétně k AdminTools? Třeba by šlo navázat na tu poslední prezentaci.

Jinak pokud někdo pojede gumokolem z Prahy a okolí (Jesenicko a Říčansko), tak buď se přidám nebo nabízím místa v autě.

Odpověď od Martin70
25. úno 2019 06:12 #139166
@Martens: Ano, za mě souhlas.

Odpověď od Martin70
25. úno 2019 16:05 #139190
Vzhledem k aktuální diskuzi ve vedlejším vláknu "nadhazuji" téma Zabezpečení webu - v souvislosti s nastavením mailu, formulářů,...

Odpověď od Linelabcz
26. úno 2019 12:01 #139213

Cufe napsal: Ahojte, nastal čas, kdy se pouštím do příprav dalšího srazu CZ/SK Joomla komunity.

Těším se na další sraz. Díky za info.

Linelab.cz Tvorba a správa webových stránek Joomla! LINELABOX Vytvořte si Joomla! šablony zdarma

Odpověď od Noro
26. úno 2019 14:21 #139229
Ahojte.
Aj ja sa teším na Joomla zraz. Moja manželka sa zase teší na https://www.flora-ol.cz/akce/flora-olomouc-2019-jarni-etapa-2Flora Olomouc 2019 :-)

Lepší termín ste nemohli vymyslieť :-)

Aj na budúci rok sa prihováram za termín, keď bude Flóra, prípadne iná výstava.

Noro

Odpověď od Cufe
26. úno 2019 15:19 #139231
Ahoj Noro, jj, myslel jsem na to, chtěl jsem to psát do pozvánky, ale i tak jsem rád, že jsi na to upozornil. Budu rád, když se návštěvníci klidně zdrží přes celý víkend :-) Mám možnosti kolem laser arény, virtuální reality apod. Záleží o co bude zájem a kolik lidí dorazí.

Odpověď od Marian
27. úno 2019 16:09 #139261
Ahoj, rád bych se zúčastnil srazu. Článek o něm bude zveřejněn přibližně kdy? Já dosud na žádném joomla-srazu nebyl, tak mě zajímají ty nejpodrobnější informace. Díky... 😉

Odpověď od Cufe
27. úno 2019 18:46 - 27. úno 2019 18:49 #139266

Marian napsal: Ahoj, rád bych se zúčastnil srazu. Článek o něm bude zveřejněn přibližně kdy? Já dosud na žádném joomla-srazu nebyl, tak mě zajímají ty nejpodrobnější informace. Díky... 😉

Ahoj info článek zveřejním, jak bude stanovený program. Předběžné info je pouze datum 27. 4. 2019 od 10 hod. v Olomouci. Formát by měl být stejný jako u předešlých srazů - přednášky, workshopy, diskuze, přátelské setkání, oběd. ;-)

Poděkovali: Marian

Odpověď od Cufe
14. bře 2019 12:52 #139422
Topuji, ať nezapadne. Pište další náměty, o čem byste rádi na sraze slyšeli. Uvítám i podněty od začínajících uživatelů. Sraz je pro nás všechny, tak ať na něm máme to, co bychom chtěli. ;)