Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak docílit toho, aby menu bylo svislé a ne horizontální

16. bře 2023 10:29 #148085
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
V rozvržení právě nic není, než jen možnosti pro šablonu Cassiopeia a pak jen Výchozí. Bohužel nevím, kde bych měla možnosti nastavení vyčíst, nikde jsem to ani v návodech a fóru u šablony nenašla.

16. bře 2023 10:31 #148086
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď. Já zatím nechci uvádět web, mám ho v počátečním rozpracovaném stavu a nikdo by se v tom ještě nevyznal. Přesto děkuji.

16. bře 2023 11:15 #148088
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel

Já zatím nechci uvádět web, mám ho v počátečním rozpracovaném stavu a nikdo by se v tom ještě nevyznal.
 
Tady nejde o prezentaci webu nebo obsahu na něm ale o to nahlédnout do kódu, který do toho příspěvku nikdo nedá.

16. bře 2023 12:21 - 16. bře 2023 13:35 #148090
Odpověď od Cufe
Admin
Paní Natašo, pokud potřebujete pomoci, napište mi na www.petrcoufal.cz/kontakt jinak to tady nedáme dohromady. Vy nechcete uveřejnit web, abychom mohli zhlédnout kód a navrhnout úpravu CSS či doplnit potřebnou třídu modulu, a my to bez té informace nedáme. Pokud nemáte problém se soukromým uveřejněním, jsem Vám k dispozici a domluvíme se.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum