Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Proč zvolit Phoca Cart ?

05. říj 2023 23:44 #148710
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Upřesňuji ze zkušenosti, že celá řada VM rozšíření je zastaralá a dnes při J4 a PHP 8.1 či 8.2 nepoužitelná. Navíc se o jejich vývoj nikdo nestará. Takže i v tomto směru osobně nevidím jakoukoli VM výhodu.


Mám jinou osobní zkušenost, takže jako argument pro mě nepravdivý :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

06. říj 2023 09:01 #148711
Odpověď od StefaN
Začátečník
Pro RUDOLF:

Je dobré ohřát si polévku  .
Zkušenost není argument, a to je pravda .

V období 7-9/23 jsem hledal náhrady nebo updaty hned několika rozšíření VM. Většinou to skončilo na tom, že si to mám udělat nebo najít rozšíření jiné.
Dokonce i vaše, Rudolfe, nejsou zcela připraveny pro J4 a VM4, což je viditelné z vašeho webu i vašich komentářů na tematických fórech. Je to logické a pochopitelné, jen má zkušenost je taková, že je jen hrstka vývojářů jako Rupostel (který je opravdu aktivní) a vy, kteří řeší update/upgrade.
 
Poděkovali: GanjaNIN

06. říj 2023 11:08 - 06. říj 2023 11:09 #148713
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
Chci se zeptat. Šlo by v Phoca Cart udělat dynamický filtr podle zaškrnuté kategorie, objeví se další možnost, zaškrtne další možnost atd.?

Více muj dotaz zde: joomlaportal.cz/forum/rozsireni-pro-joom...dynamicke-filtrovani  

díky mooooooooooc

btw mám s VM stejnou zkušenost - teď hledám jeden modul a uje jen por VM3 pro 4 už není a náhrada není :-( 

06. říj 2023 13:56 #148714
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

ve výchozím modulu (Phoca Cart Filter module) toto funguje jen pro kategorii. Tedy, pokud je vybraná nějaká kategorie (a je to nastaveno), pak se parametry zobrazí jen z této kategorii - tedy zobrazí se všechny parametry (cena, vlasnosti, tagy, labely, ...), které jsou aktivní jen u produktů, které patří do vybrané kategorie:





Je to základní filtrovací modul, je otevřený, tedy je možné na něm postavit i něco složitějšího.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: StefaN

Powered by Fórum