Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunkční chybová stránka 404

31. čvc 2022 11:47 #146740
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Hmm, bohužel máte pravdu po dvou týdnech, kdy jsem vložil otázku, zatím stále žádná odpověď a i při pohledu na ostatní témata zjišťuji, že fórum moc nežije...
Platnou licenci mám, ale když chci psát nový support ticket, je tam na výběr, jakého produktu se dotaz týká a RSPageBuilder tam na výběr vůbec není - asi proto, že se jedná o free rozšíření a tudíž se na něj placená podpora nevztahuje

01. srp 2022 16:39 #146745
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To bych rád věděl co to je za terminus technikus:

Platnou licenci mám, ale PageBuilder je zdarma....
Přece když je něco zdarma, nebavíme se o licenci.

O licenci se bavíme, když je rozšíření placené == mám k němu zdarma support, který by jinak byl placený....

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. srp 2022 22:09 #146762
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Omlouvám se, napsal jsem to asi trochu zmateně, pokusím se vysvětlit. Na RSJoomla mám zakoupen produkt RSFirewall, díky tomu mám možnost napsat support ticket na oficiální podporu. Tento dotaz se může týkat jakéholiji placeného produktu - mohu vybrat nejen mnou zakoupený RSFirewall, ale jakýkoli jiný placený produkt, ke kterému mám dotaz, např. RSForm, RSTickets, RSEvents atd. Možnost napsat support ticket k produktu RSPageBuilder ale chybí, jelikož tento produkt je vydáván pouze ve free verzi a tudíž k němu vývojáři zřejmě nenabízejí technickou podporu

03. srp 2022 09:12 #146763
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Jo tak to jsme na tom stejně
my tam máme několik multidomain licencí.
Následně jim napíšu na podporu a nevybírám technickou podporu a produkt, ale presales department

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

04. srp 2022 21:56 #146779
Odpověď od Miroslav
Uživatel
OK díky, udělám to také tak, tak uvidíme, jak dopadnu...

05. srp 2022 21:51 #146787
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Zdravím a přikládám odpověď z oficiální podpory RSJoomla:

Hello,

Kindly note that support for our free products is offered through the forum section when the time allows:

www.rsjoomla.com/forum/rspagebuilder.html

Nevertheless, we've also investigated this particular situation and it appears that it is actually caused by the way Joomla! 4 handles the 404 error as RSPageBuilder! is both Joomla! 3 and 4 compatible.

We will however consider this in a future component release but unfortunately I cannot provide an estimate for when it might be available.

Regards!

Powered by Fórum