Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Registrovany užívateľ - problém s prihlásením

18. lis 2020 18:46 #143223
Mám na webe podmienené prístupy k niektorým častiam menu a ku čítaj ďalej v niektorých článkoch.
Problém je v tom, že ak hosť klikne na odkaz "Zaregistrovať sa, ak chce čítať" tak sa mu otvorí prihlasovací formulár. Ak je už zaregistrovaný, tak sa iba v ňom prihlási a i napriek tomu sa mu nedá odkaz otvoriť. Správa sa to ako keby nemal prístup. Ale vypisuje mu to, že je prihlásený.
Ak sa však prihlási cez modul "Prihlasovací formulár", tak všetko funguje v poriadku.
Neviete mi prosím poradiť v čom môže byť problém.
Ďakujem
Přílohy:

18. lis 2020 19:04 #143225
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Z dodaných informací ne, jen to vypadá na špatnou implementaci dané funkce.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. lis 2020 21:47 - 18. lis 2020 21:47 #143227
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já si osobně myslím, že alespoň odkaz na daný web by zvýšil pravděpodobnost, aby jste dostal správnou radu.
Kdyby jste ještě napsal, co je to za odkaz (položka menu, odkaz v textu, modul atd.), tak by už infomací bylo zase více.

19. lis 2020 07:24 #143228
Odpověď od Martin
Uživatel
Najlepšie je to vidieť v časti Blog www.turceksro.sk/blog
Ak sa prihlasim cez prihlasovaci formular, ktory otvorim stlacenim "ak chcete citat dalej" tak blbne

Dakujem za rady

19. lis 2020 17:14 #143231
Odpověď od Martin
Uživatel
Ešte dopĺňam pre objasnenie
Po kliknutí na odkaz (Obr. 1) v blogovom zobrazení článku na Zaregistrovať sa aby si mohol čítať ďalej sa otvorí nové ohno s prihlasovacím formulárom (Obr.2)
Ak som registrovaný užívateľ ale nebol som prihlásený, tak sa iba prihlásim a i napriek tomu ma nejako do systému neprihlási - nedovolí mi prečítať článok (Obr 3).
Ak však vykonám prihlásenie cez modul. prihlasovací formulár a nie cez vyvolané okno na prihlásenie, tak ma už v bologovom zobrazení článku nevyzýva na registrovanie, ale pekne mi článok otvori.
A problém je to vyvolané okno (prihlasovací formulár)
Prečo nefunguje ako ten modul?
Ďakujem za každú dobrú radu a ochotu
Přílohy:

19. lis 2020 19:13 #143232
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Snažím se pomoci, ale informací stále málo. Chtěl jsem se zaregistrovat, abych to mohl reálně vidět, ale na webu není nikde registrace.
Položka menu 435 je co? Je to klasický přihlašovací formulář?
Ten modul Prihlasovací formulár je klasický joomlovský přihlášení?
A ten parametr return má vlastně dělat co? To je nějaké zakódované url nebo nějaký klíč?

Powered by Fórum