Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nelze se přihlásit do administrace přes web

16. úno 2019 19:21 - 16. úno 2019 19:23 #138968
Odpověď od Zlatko
Uživatel
Jen pro upřesnění:

Šablona byla zakoupena v srpnu 2018
Komponenty K2 nejsou použity a jsou vypnuty

Přihlášení fungovalo a pak přestalo /K2 komponenta byla již vypnuta/

Nově nainstalované pluginy a moduly jsem všechny postupně vypnul nebo odinstaloval, ale chyba je stále /to vše, ještě před zadáním dotazu zde do fóra../

Ale i tak děkuji za odpověď

16. úno 2019 22:21 #138970
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ano, děkuji za vysvětlení, ale to je nepodstatné.

Pohledem do kódu šablony:
Code:
/** * @version 1.0.8 * @package 63 Agency template for Joomla! 3.x * @author JoomlaXTC http://www.joomlaxtc.com * @copyright Copyright (C) 2014 Monev Software LLC. All rights reserved. * @license http://www.joomlaxtc.com/license JoomlaXTC Proprietary Use License */
Code:
XTC Template Framework 3.2.1 Copyright (c) 2010-2014 Monev Software LLC, All Rights Reserved

Vůbec přeci není důležité kdy jste zakoupil šablonu. Šablona s tím nemá co dělat, to jen je utkvělá představa lidí co pracují s joomlou že zakoupí šablonu a tím mají o vše vystaráno a vše bude fungovat.
Víte kolik prodejců šablon jsou programátoři na baterky, kdy po zakoupení je nutné šablony opravit od jejich chyb?

Vidím co vidím a první chyba na ráně je plugin od K2 - plgUserK2, který je neustále aktivní (i když jak říkáte je vypnutý - pak je špatně naprogramovaný - pokud je vypnutý nemá přeci hlásit chybu) a je psaný pro php nižší než php7.
Je to na výpise viz příloha.

A jestliže máte pořád aktivní plugin na synchronizaci uživatelů Joomla do K2 (jinak by mi to při přihlášení tuto chybu nehlásilo), je velmi pravděpodobné že to souvisí s přihlášením, které děláte přes frontend.

Může to být také vymazaný uživatel nebo vypnutý bývalý admin, který psal články :D

Až se vyřeší tohle, je také velká pravděpodobnost, že se objeví další chyby a konečně projeví Vaše první hlášená chyba. A je taky velká pravděpodobnost, že již strávený čas diskusemi by se finančně vyplatil převést raději na objednání práce od profesionála - to už si musíte zhodnotit sám.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Přílohy:

01. dub 2019 12:53 #139671
Odpověď od Kamila
Začátečník
Můžu se optat co to bylo za plg na Cookies? Já jeden nainstalovala a nejsem schopná se vůbec dostat do administrace. Nepomůže mi to ale jen mě to zajímá.

díky

btw jak se dá jinak přihlásit do administrace když ne přes přihlašovací okno administrace?

02. dub 2019 09:11 #139680
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
viz jiný Váš příspěvek, kde jsem se snažil odpovědět

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum