Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak jsou na tom pagebuildery s kodem a tim padem se SEO?

01. pro 2018 19:58 - 01. pro 2018 20:00 #138253
Ahoj,

tak me tak dnes napadlo se znovu podivat na zdrojovy kod, co produkuji pagebuildery. Je to porad stejny. zmet silenych shluku cehosi, kde se obcas vyskytne to nejdulezitejsi - text pro vyhledavace.

Vy, kdo tady rozumite programovani, je ten kod tak spatny, ze se to nema pouzivat nebo je to dnes uz nejak jedno a vyhledavace si to z toho vycucnou? Najdou to tam a ma smysl to pouzivat nebo se tim stranka pohrbi? Proc se ptam? Protoze predelavam jeden web a uz jsem si na PB zvykl a nechci se s tim drbat rucne. Chci to tam naflakat v PB.

Pouzivam 2 PB a jeden obcas a vsechny maji silenou zmet, kde je ta zmet ku textu cca 50:1. To jen od oka odhaduju.

Kratoucky priklad jedne změti, je treba tady (v chrome to jede): view-source:https://try.sppagebuilder.com/index.php/4-business

Dik za rady.

02. pro 2018 00:59 #138255
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ano je špatný a vždycky bude.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. pro 2018 07:23 #138256
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak spatny byt muze a velmi pravdepodobne i je, ale mel bys nejaky priklad? Jde mne ted o to, ze i kdyz je kod spatny, tak to vyhledavacum treba nemusi vadit, protoze si z nej vyzobe to, co potrebuje. Proste nejaky priklad klasicky kod vs PB kod a z toho nejaky srovnani, protoze takhle se da jen konstatovat, ze kod je spatny, coz vidim i ja, ela jaky to ma realny dopad na vyhledavace nevim a rad bych to znal.

02. pro 2018 12:02 #138257
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Jako že bych udělal dva stejné weby různým způsobem a udělal porovnání?
Ano to by mohl být zajímavý článek a klidně to udělám, až mi ten ztracený čas někdo zaplatí :)
Jdu raději na výlet do přírody načerpat energii...

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. pro 2018 19:13 #138259
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
To jsem urcite nemyslel. Jen jsem mel na mysli, ze to treba nekdo uz udelal, protoze rict jen tak o necem, ze je to spatny muze kdokoli a pritom to treba ani neni pravda. Takze me zajimaly nejaky srovnani, testy nebo treba osobni zkusenost tech, co SEO rozumi a pouzivaji PB a zjistili, ze je to spatny.

02. pro 2018 20:35 #138260
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Rozumím, taky se rád podívám :)

Zatím můžete použít tohle:

www.google.com/search?client=safari&rls=...Website+Builders+SEO

Ale nikdo na světě to neřešil ještě.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum