Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zalozeni noveho clanku

17. kvě 2017 13:10 #131418
Zalozeni noveho clanku od Jarda
Uživatel
Dobry den,
poprosim o radu, ci tip, ja vyresit nasledujici problem. Najednou mi nejde pridat novy clanek na joomla (3.7.0) web bojovky.info . Kdyz dam vytvorit novy clanek a dam tam (i zcela neformatovany) text a nasledne dam Ulozit, naskoci mi po par vterinach chroupani bila obrazovka a nic se nedeje.
Do te doby jsem nic nemenil v nastaveni ci aktualizaci komponent. Uz jsem dal zkontrolovat a opravit db (pres komponentu SecureCheck Pro), vymazal jsem mezipamet, nahral uplne novou posledni verzi Joomly, zapnul sledovani chyb a ted mam i problem se dostat do admin casti (abych zjistil, co je za problem). Nabehne mi standardni prihlasovaci obrazovka a kdyz zadam jmeno a heslo, nabehne mi bila obrazovka. Zkousel jsem to z vice lokaci, browseru a stroju a stejny vysledek.
Mate s tim prosim nekdo zkusenost? Nezkousel jsem jeste obnovit ze zalohy natvrdo pres ftp, ale to bych si nechal az naposledy, protoze mam malicko starsi zalohu....

Ocenim radu ci tip jak toto vyresit, kolegove :-)

17. kvě 2017 13:31 #131419
Odpověď od Aleš Palas
Uživatel
Problém bude asi v Joomla 3.7.0 - pročti si zde téma Joomla 3.7.1 (konkrétně příspěvky od uživatele Cony)
Poděkovali: Jarda

17. kvě 2017 13:48 #131421
Odpověď od Jarda
Uživatel
OK, pockam na vydani 3.7.1. a nainstaluji. Diky za tip :-)

17. kvě 2017 17:26 #131435
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale nainstalujte ji pro jistotu celou, tedy kompletní instalační balíček J3.7.1 stejně jako jiná rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jarda

Powered by Fórum