Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

RSS feed i s úvodním obrázkem a celým článkem

16. zář 2015 14:34 #123425
Odpověď od Tomáš Budík
Uživatel
To, ale bohužel nejde, abych u zpravodajství zobrazoval celé články. Musí tam být úvodník :(

16. zář 2015 14:59 #123427
Odpověď od Cony
Moderátor
A zkoušel jste se podívat do nastavení? Záložka Integrace, možnost Zobrazení článků v kanálu.
Poděkovali: Tomáš Budík

25. zář 2015 20:59 #123604
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jak víš, že ti to nefunguje? Kde, jak ověřuješ výstup RSS feedu?

Osobně si testuju feedy ve čtečce Feedly, ta schroupne snad všechny formáty - RSS klasiku i ATOM. Pokud tam vidím title + perex + obrázek, znamená, to, že je feed ok, a problém bude spíš na druhé straně - na straně přijímače feedu.

feedly.com/

MaK.

--- -- -

03. lis 2015 13:53 - 03. lis 2015 13:55 #124307
Odpověď od Tomáš Budík
Uživatel

Cony napsal: A zkoušel jste se podívat do nastavení? Záložka Integrace, možnost Zobrazení článků v kanálu.

díky, to jsem vůbec nevěděl!

03. lis 2015 13:56 #124308
Odpověď od Tomáš Budík
Uživatel

MaXoft napsal: Jak víš, že ti to nefunguje? Kde, jak ověřuješ výstup RSS feedu?

Osobně si testuju feedy ve čtečce Feedly, ta schroupne snad všechny formáty - RSS klasiku i ATOM. Pokud tam vidím title + perex + obrázek, znamená, to, že je feed ok, a problém bude spíš na druhé straně - na straně přijímače feedu.

feedly.com/

MaK.


Zkusil jsem tedy Feedly a obrázek tam není :( Mám nastavený obrázek jak v úvodníku tak i obrázek článku

03. lis 2015 16:18 #124316
Odpověď od Bong
Moderátor
A v úvodníku obrázek je? Jestli ne, nemá se co zobrazovat.

Dejte odkaz na ty stránky, ze kterých chcete RSS. Bude nejlepší se na to podívat, protože jak pročítám vaše odpovědi, požadujete pokaždé něco jiného... a ještě z vás nevypadlo jak máte co nastavené a v čem se to snažíte prohlížet...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum