Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace Joomla 3.4 - smyčka instalace

08. dub 2015 09:25 #121257
Zdravím,
na subdoménu jsem si nainstaloval novou Joomlu 3.4 z balíčku na těchto stránkách navody.c4.cz/joomla-3-4-instalace-a-cestina . Ale problém nastal hned v začátku, kdy se nemůžu dostat vůbec do admina abych provedl instalaci. Hlásí mi to " provedla příliš mnoho přesměrování. Chcete-li problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran." Všechno co tam píšou jsem udělal. smazal historii a cookie, zkusil jiný prohlížeč, zkoušel zadávat a umazávat v adrese, dokonce vypnul antivir. Nic nepomohlo. Na subdoméně už web běžel. Joomla 2,5. Tu jsem přes FTP smazal a nyní se tam snažím nahrát novou Joomlu s šablonou. Nejsme profík, tak prosím o srozumitelné rady. Předem díky

08. dub 2015 10:32 #121258
Odpověď od Bong
Moderátor
A hostujete u c4? Jinak to se tu už řešilo, s podobnou instalací mohou být problémy. Udělejte to sám a pořádně, viz.: www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...ina-rozsireni#120545

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. dub 2015 11:07 #121260
Odpověď od maly
Začátečník
hostuji u wedosu. Díky .. zkusím to udělat manuálně

08. dub 2015 12:10 #121262
Odpověď od maly
Začátečník
Tak ani po ručním nahrání zipu nebo rozbalených složek se instalace nedaří. stále ta samá chyba

08. dub 2015 12:15 #121263
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkontrolujte si, zda také máte subdoménu správně vytvořenu: kb.wedos.com/webhosting/subdomeny.html u Wedos je to "trochu překomplikované". Instalace Joomly je stejná jako u předchozích verzí, viz.: kb.wedos.com/aplikace/joomla-instalace.html

Automatická instalace Joomly je na vašem hostingu také možná. Podívejte se na návod: kb.wedos.com/webhosting/instalator-aplikaci.html

Nepoužívejte nápovědu a nástroje cizích hostingů. Nemusí pracovat správně a zrovna ve vašem případě je trochu neopatrné zadávat vaše přihlašovací údaje k FTP do cizích formulářů.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. dub 2015 13:07 #121264
Odpověď od maly
Začátečník
Díky za odpovědi. 1 Subdoména je vytvořená dobře, protože na ní už jeden web běžel,2) wedos má tak složité dělení sub doména a domén a i hostingu, že jsme z toho jelen. Všechny ty postupy od nich jsem prošel krok po kroku.. vždy se tam našlo nějaké ALE.
Automatická instalace možná možná je, ale u mého případu. Nebere to subdoménu.
Mě jde nyní jen o to nainstalovat si jednu šablonu, otestovat ji.. a pak až si to někde pustit naostro. Ale skončil jsem hned při instalaci joomly. I tak díky

Powered by Fórum