Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Re: Problém s Adsmanager

27. bře 2015 17:05 - 27. bře 2015 17:13 #121165
Odpověď od Matej Balla
Uživatel
áno, na preklad som použil tento súbor cs-CZ.com_adsmanager_j30.zip

27. bře 2015 20:04 #121166
Odpověď od Bong
Moderátor

matthias napsal: A... ale čo som sťahoval český balík k Adsmangeru veľa tam toho preložené nebolo, ...

Zkontroloval jsem změny v poslední verzi. Nové řetězce skutečně přibyly (cca 50), ale ty primárně nepotřebujete (týkají se nastavení map). Přesto je vydána nová aktalizace češtiny, svítí vám v administraci.

Otázka tedy zní: co tam nemáte přeloženo?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. bře 2015 21:51 #121167
Odpověď od Matej Balla
Uživatel
v mojom prípade by bola na mieste skôr otázka, čo tam preložené mám v tej administratíve...keď v administratíve zvolím
kompnenty/adsmanager
je tam nepreloženého asi 95%.

28. bře 2015 00:08 #121168
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale samozřejmě. Vždyť tam ani můj překlad nikde nemáte :woohoo:

Základní český soubor překladu:
language/cs-CZ/cs-CZ.com_adsmanager.ini - "čeština" z Transifex, tzv. oficiální překlad
administrator/language/cs-CZ/cs-CZ.com_adsmanager.ini - soubor překladu neexistuje

Základní slovenský soubor překladu:
administrator/language/sk-SK/sk-SK.com_adsmanager.ini - soubor překladu neexistuje
language/sk-SK/sk-SK.com_adsmanager.ini - soubor překladu neexistuje

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. bře 2015 22:22 - 28. bře 2015 22:43 #121173
Odpověď od Bong
Moderátor
Slovenčina pro AdsManager je na světě, stahujte na www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/89-adsmanager
Očekávám vaše připomínky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Matej Balla

10. dub 2015 15:29 #121302
Odpověď od Matej Balla
Uživatel
takže popis príspevku sa podarilo vyriešiť i keď priznávam nie mojou zásluhou.
Čo mi ďalej robí problémy je, keď si pozriete bajonet.eu/index.php/1-chladne-zbrane/6-...oslov-statnych-lesov
Je to Adsmanager v základe, pokúšam sa tam vložiť niečo, aby sa vložené príspevky dali komentovať.
Skúšal som to s Jcomments, Simple disqus comment, Disqus, no stále sa mi nedarí, pod príspevky vložiť komentár.
Poznáte niekto nejaké free extensions pre adsmanager, ktoré by mi fungovalo na koment k príspevkom?

Powered by Fórum