Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace zelenáče 3.1.1.

17. kvě 2013 14:00 #107764
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
ano, testovaci je take napsanov uvozovkach
je to verze s kratkou dobou podpory
no, kazdpoadne pouzivejte si verzi jakou chcete, ac je obecne 3.x verze doporucena do rukou jen zkusenym na testovani a objevovani chyb

Joomla! pro každého

17. kvě 2013 16:27 #107766
Odpověď od Enyoj
Návštěvník

Enyoj napsal: Díky za info. A co prosím znamená ta hláška s nenalezenou databází ?

DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (jerror) at position 0 (j): The timezone could not be found in the database

Tak jsem našel (možná)...
Na verzi 3.1.1 je třeba - Supported Databases: MySQL 5.1 a vyšší
A já mám - Client API version 5.0.91

17. kvě 2013 21:24 #107773
Odpověď od Cony
Moderátor
Client API version není verze MySQL. Ta chyba s MySQL zřejmě vůbec nesouvisí, spíše budou někde uložená nějaká nesmyslná data (místo datumu je v nějakém poli / nastavení nebo někde text jerror).
Poděkovali: Enyoj

18. kvě 2013 09:52 #107777
Odpověď od Enyoj
Návštěvník
Ahoj Cony ,
tak jsem našel ... Globální nastavení / Server / Místní nastavení / Časové pásmo serveru
funkční při nastavení "Univerzální čas, koordinovaný (měl jsem "Paříž").
Instalace eXtploreru proběhla OK (sice tam mám němčinu ,ale instalace komponent v Joomle 3 jde).
Díky za radu.

Pro ostatní "Zelenáče" - Joomla ve verzi 3,x,x je "Taková jiná" než jsme byli zvyklí ve verzi 1.5.x

Powered by Fórum