Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Čeština Community builder zdarma

01. úno 2015 18:29 #119946
Hledal jsem češtinu na CB a našel jsem, že ji zdarma nabízel JardaR, jehož web přestal existovat. Našel jsem ji jen na www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/122-community-builder - ovšem již za peníze.
Na to asi musí být žaludek stáhnout od někoho jeho práci a pak to dát na svůj web jako placené, nějak mě to moje myšlení nebere v souvislosti, že Joomla, VM i češtiny jsou zdarma a CB je také zdarma. Nemáte prosím někdo češtinu staženou od JardyR, kterou byste byl ochotný zdarma poslat? Nechce se mi podporovat vykuky, kteří se obohacují na cizí účet. Dík za pochopení a případně PM nebo mail.

01. úno 2015 18:37 #119947
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobry den, jak jste proboha prisel na to, ze z uvedeneho odkazu se jedna o placenou verzi? Na bongovo mate pouze moznost prispet spravci na provoz a podporit ho. Nenarazil jsem na zadnou placenou sekci a z odkazu, ktery jste poslal preklady jdou stahnout zdarma.

Zkuste registraci :-)
Poděkovali: Koudy, Tomas

01. úno 2015 19:35 #119948
Odpověď od Tomas
Uživatel
Aha, to je možné, nešlo to stáhnout online ihned, tak jsem se automaticky domníval, že to bude placené. Jestli lze stáhnout po bezplatné registraci, tak to se moc omlouvám.

01. úno 2015 21:34 #119956
Odpověď od Cony
Moderátor
Chápete někdo toho vykuka bonga, který překládá, udržuje, spravuje a aktualizuje stovky češtin, a zadarmo??
Promiňte, ale lidi s názory jako máte Vy, způsobili už vymizení jedné kvalitní databáze češtin z webu.

01. úno 2015 21:46 #119958
Odpověď od Tomas
Uživatel
Moc se omlouvám, napsal jsem to ze své neznalosti, kolega mi pomohl vysvětlením. Snad je můj systém uvažování pochopitelný, pokud něco nelze a vyžaduje to složitější přístup = automaticky placený přístup. Jsem rád, že jsem se ve své automatičnosti uvažování mýlil a moc děkuji kolegovi za vysvětlení a Vám snad za pochopení. Myslím, že již bylo vše vysvětleno a situace nevyžaduje dalších zbytečných komentářů.

01. úno 2015 22:00 #119961
Odpověď od Bong
Moderátor
:woohoo: a je ze mě padouch.

K češtinám se opravdu stačí jen zaregistrovat. Překlady budou dostupné jen na webu Bongovo! Nikde jinde se nebudou vyskytovat s výjimkou rozšíření pro Phoca (výchozí překlady, které nabídnou automatickou aktualizaci) a dále Zh GoogleMap a iCagenda, kde je překlad již součástí instalace komponent.
V seznamu překladů můžete nalézt i speciality pro VIP zákazníky a tyto jsou skutečně placené, ale ta rozšíření nejsou většinou pro "obyčejné smrtelníky".
Pokud se jedná o překlad Community Builder 1.9.1, tak tento je postaven na starším překladu od JardaR. Zbrusu nový je překlad pro verzi CB 2.0.2 a vyšší.

Jinak děkuji uživatelům právě Community Builderu, kteří se pochlapili a po vydání poslední verze překladu přispěli na měsíc provozu stránek.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomas

Powered by Fórum