Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Čeština Community builder zdarma

01. úno 2015 22:02 #119962
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

zbytečné komentáře nikoliv, ale to že Vám někdo má tendenci vyhubovat je ve Vašem případě na místě. Neboť je vidět, že jste nikdy žádné rozšíření nejspíš nepsal a to ani jazykové balíčky, protože kdyby ano tak se ani nepozastavíte nad tím, že by chtěl někdo za to zaplatit.

Pravda je, že mě občas udivují osoby nebo lidé, kteří automaticky jakmile vidí opensource tak hned vše musí být zadarmo. Zadarmo nemusí být vůbec nic a je jen na jedinci zda to zadarmo dá nebo nedá. Nehledě na to, že za vývojem a udržováním jakékoliv rozšíření nebo softwaru je obecně hodně práce, kterou málokdo vidí a málokdo ocení.

Psát rozšíření nebo vytvářet kvalitní překlady není jako prodávat rohlíky v samošce a to, že BONG a jemu podobní to dávají zadarmo tak i kdyby vyžadovali menší poplatek za to, že se třebas budete moci zaregistrovat a stahovat překlady není nic ve srovnáním ty překlady vytvářet a natož je udržovat.

Takže buďte rád, že vůbec si ty překlady máte kde stáhnout. To, že jste zaútočil na Bonga byl Váš blbej přešlap. Tak se tu smiřte s komentáři jaké tu jsou. Myslel jsem, že si odpustím tento referát, ale nějak jste mě nemile vybudil to napsat.

Dobrou noc pane ....

01. úno 2015 22:14 #119964
Odpověď od Tomas
Uživatel
To co jste napsal se omýlá stále dokola i když je to samozřejmě svatá pravda. Jsme přeci jen lidé, nejsme stroje, každý máme právo se mýlit. Ještě jednou se omlouvám a doufám, až budu mít trochu peněz navíc, že také budu moci poděkovat panu Bongovi za jeho obrovskou a ušlechtilou pomoc všem.

13. úno 2015 15:44 #120170
Odpověď od Matej Balla
Uživatel
A ako je to s inštaláciu češtiny do CM?

13. úno 2015 20:30 #120175
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. lis 2016 17:28 #129177
Odpověď od Bong
Moderátor
Právě jsem zveřejnil aktualizovaný plugin překladu pro Community Builder.

www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/122-community-builder

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. led 2019 11:11 - 20. led 2019 18:13 #138644
Odpověď od Bong
Moderátor
Právě jsem zveřejnil po letech nový překlad Community Builderu. Je doplněna hromada nových řetězců překladu a provedeny nějaké korekce.

Byl bych velice rád, kdyby se našel rychlý dobrovolník, který nový překlad otestuje (mělo by stačit projít administraci a stránky, podívat se do nastavení v administraci a případně do profilů ve frontendu) a dá vědět s případnými problémy.
Nové části překladu se týkají hlavně věcí, které se v čisté instalaci špatně řeší.

Díky napřed.

Připomínám, že čeština pro Community Builder verze 2.4.0 a vyšší se skládá pořád ze dvou balíčků:
Pluginu českého překladu pro CB plg-cs-CZ.com_comprofiler_j3x.zip (je nutné jej nejprve stáhnout a instalujte přímo v CB) a Community Builder menu cs-CZ.com_comprofiler_j30.zip (instalujte ve Správci rozšíření Joomla!, nebo jej lze přímo aktualizovat).

Stahovat lze na: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/122-community-builder

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum