Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Yootheme - obr.pozadí

12. úno 2019 11:22 #138899
Odpověď od Petr
Začátečník
Web je na karta.stavebnibunka.cz - je to testovací prostředí
když smažu třeba celý kód z blue.css, tak se nic nezmění, ale když smažu blue.css, tak naskočí bílé pozadí.
Fakt netuším co s tím. Když smažu na odkazované obrázky pozadí, taky se nic nezmění.

Moc děkuji za pomoc

Cufe napsal: Petře šablony nemusí pracovat jen s obrázky ze složky templates/šablona/images/
Yootheme má v nastavení customizer, jste si jistý, že měníte věci ve správném stylu šablony a customizeru? Pár webů jsem na na šablonách od yootheme postavil a nebyl problém je upravit dle potřeb. Hoďte sem odkaz, ať nemusíme věštit z křišťálové koule.

12. úno 2019 11:31 #138902
Odpověď od Cufe
Admin
Momentálně tam máte "mlhu" nic nejde vidět ani v kodu, zapněte v globálním nastavení zobrazování chyb na maximum. Váš příspěvek jsem chápal, že máte problém se změnou pozadí, ale momentálně to vypadá, že máte problém s celou šablonou...

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

12. úno 2019 11:34 #138903
Odpověď od Petr
Začátečník
Zapnuto

12. úno 2019 11:44 #138904
Odpověď od Cufe
Admin
Troufám si říct, že jsem váš problém odhalil. Máte hosting na wedosu. Obrázek jste nahrál skrze FTP. Zkuste provést opravu práv souborů - detail webhostingu v zákaznickém centru, odkaz Nástroje v levém menu. Věřím tomu, že po kliknutí na "kouzelné tlačítko" (promiňte mi, které nesnáším) se vám obrázek zobrazí.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

12. úno 2019 11:51 #138905
Odpověď od Petr
Začátečník
Bohužel nepomohlo. Nahradil jsem původní obrázky pozadí v šabloně, vymazal prošlou i vyrovnávací paměť.
U wedosu kliknul na Oprava práv u souborů
Ale pořád mi to odněkud načítá to původní modré pozadí.

Máte prosím nějaký další tip?
Moc děkuji

12. úno 2019 11:55 #138906
Odpověď od Petr
Začátečník
Když v blue.css přepíšu adresu obrázku pozadí a následně dám v prohlížeči prozkoumat, je tam stále ta původní cesta.
To je snad začarované

Powered by Fórum