Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Oblíbené Recenze - Shape5 - Blue Group

27. říj 2015 20:24 #124197
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Mívám to stejně - občas 75 % z přefouklé šablony zahodím a pak z toho zbyde jenom kostra :)

--- -- -

27. říj 2015 22:36 #124205
Odpověď od Cony
Moderátor

Linelab napsal: Pro recenze by se dala použít Phoca Gallery podobným způsobem jako zde: www.cssjoomla.com/ včetně hodnocení a recenze propojit s fórem. Nemusely by se recenzovat jen šablony, ale i Joomla rozšíření.

N hlavně se musí najít někdo, kdo ty recenze bude psát :) Technické řešení pak lze zvolit jakékoliv, ale moje idea byla spíše podrobnějšího, subjektivního, textu, s postřehy o tom jak se s šablonou (rozšířením) v praxi pracuje. Odkazovaná galerie je spíš jen takový "voting", to svádí k tomu hlasovat i lidi, kteří danou šablonu ani neviděli.

Názor na design ať si udělá každý svůj vlastní, ale bez dema administrace (a ten jsem u šablon zatím neviděl), si těžko uděláte představu o náročnosti jejího nasazení. To jsem chtěl, alespoň trochu, suplovat...

27. říj 2015 23:03 #124211
Odpověď od Linelabcz
Admin
Možná vytvořit katalog / recenze rozšíření a šablon joomla + webhostingy jak tomu bylo dříve. Prolinkovat s Bongovic češtinami a fórem na JP. Hodnotit se můžou jak samotné recenze, tak i rozšíření, šablony, webhostingy atd... Chce to zase nějakou změnu na JP.
Poděkovali: Bart

28. říj 2015 19:16 - 28. říj 2015 19:24 #124218
Odpověď od Bart
Moderátor

Linelab napsal: Možná vytvořit katalog / recenze rozšíření a šablon joomla + webhostingy jak tomu bylo dříve. Prolinkovat s Bongovic češtinami a fórem na JP. Hodnotit se můžou jak samotné recenze, tak i rozšíření, šablony, webhostingy atd... Chce to zase nějakou změnu na JP.

Ano, změnu by to asi chtělo. Chtěl bych poprosit o katalog webů založených na Joomla!, jako to tu bylo kdysi. Rád bych si tuto část webu klidně vzal i na starosti, pokud mi budou přiděleny práva (samozřejmě jen pokud by něco takového bylo nasazeno).

Katalog rozšíření se mi zdá jako velice dobrý nápad (v minulosti jsem o něčem podobném také uvažoval). Pokud by tu zase něco podobného bylo, určitě bych se na této části webu chtěl také spolupodílet. Vedu si takový menší seznam zajímavých rozšíření.

PS: Chtěl bych se zase více podílet na JP.

28. říj 2015 19:20 #124219
Odpověď od Bart
Moderátor

Cony napsal:

Linelab napsal: Pro recenze by se dala použít Phoca Gallery podobným způsobem jako zde: www.cssjoomla.com/ včetně hodnocení a recenze propojit s fórem. Nemusely by se recenzovat jen šablony, ale i Joomla rozšíření.

N hlavně se musí najít někdo, kdo ty recenze bude psát :) Technické řešení pak lze zvolit jakékoliv, ale moje idea byla spíše podrobnějšího, subjektivního, textu, s postřehy o tom jak se s šablonou (rozšířením) v praxi pracuje. Odkazovaná galerie je spíš jen takový "voting", to svádí k tomu hlasovat i lidi, kteří danou šablonu ani neviděli.

Názor na design ať si udělá každý svůj vlastní, ale bez dema administrace (a ten jsem u šablon zatím neviděl), si těžko uděláte představu o náročnosti jejího nasazení. To jsem chtěl, alespoň trochu, suplovat...

Z toho důvodu jsem kdysi začal dělat i nějaký ten rozcestník pro Joomlaře. Pokud máš nějaké tipy, klidně posílej do fóra. Musím to konečně přepracovat do nějaké slušné, jasné podoby. Nejlépe do podoby článku.

Tvá recenze mě zaujala. Do budoucna by bylo vhodné ji stavět podobně.

Powered by Fórum