Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Tvorba šablony (Creator Editor)

04. lis 2014 22:09 #118758
Odpověď od harrybrown838
Uživatel
To že jsem napsal oprávněnou kritiku na vaší službu a za to byl můj příspěvěk smazán beru od vás jako aroganci a ješitnost...

Kdyby se ta služba jmenovala (Joomla Template Change Color) Tak neřeknu ani půl slova ale říkat tomuhle " www.linelabox.com " Creator je přinejmenším klamaní zákazníka.

PS: Ta služba je sice zdarma ale je tam možnost i placené verze.

Template-creator.com Profesionální tvorba Joomla šablon ZDARMA!

04. lis 2014 22:24 - 04. lis 2014 22:33 #118759
Odpověď od Linelabcz
Admin
Víťo, pokud máte konkrétní připomínky napište je, budu velmi rád. Ale to co jste napsal před tím nebyla žádná kritika.

Linelabox umožňuje:
1. změnu barev všech elementů vytvořené šablony
2. zmenu výšky menu šablony
3. změnu zobrazení šablony a slideshow (boxed, fluid)
4. možnost přidání stínů k jednotlivým elementům šablony
5. možnost přidání kulatých rohů k prvkům šablony
6. možnost přidání obrázkového pozadí prvků šablony
7. možnost kompletního nastylování vybraných komponent Joomla
8. přidání různých fontů, různým prvkům šablony
9. možnost nastavení typu loga, obrázek nebo text
a hromadu dalších možností....

+ ještě dalších X možností v ůčtu.

Tak o jakém color changeru tady píšete člověče?
Testoval jste tu službu vubec, nebo jste se sem registroval jen proto abyste napsal jak je ta služba špatná?

04. lis 2014 22:49 #118760
Odpověď od harrybrown838
Uživatel
To co jsem chtěl napsat jsem napsal jestli si myslíte že změna barvy + 5 možností je Creator nemáme se o čem bohužel bavit.

Jestli chcete zpětnou vazbu máte dvě možnosti:
1. Že si jí zaplatíte
2. Navrhněte nějakému portálu jak udělá nezávislou recenzi a třeba srovnání... např živě.cz

Template-creator.com Profesionální tvorba Joomla šablon ZDARMA!

04. lis 2014 22:57 #118761
Odpověď od Linelabcz
Admin
Jak si představujete Joomla templates creator vy? Jakou funkci by měl podle vás ještě mít?

04. lis 2014 23:23 - 04. lis 2014 23:24 #118762
Odpověď od harrybrown838
Uživatel
Dobrá otázka... Já si představuji Creator přesně takhle:



Zatím té službě nemám co vytknout ani po technické stránce.

A srovnání vám tady dělat nebudu protože jak tuším stejně by to bylo později smazáno.

Template-creator.com Profesionální tvorba Joomla šablon ZDARMA!

04. lis 2014 23:56 #118763
Odpověď od Linelabcz
Admin
Nic nebude smazáno, napište srovnání. Berte prosím na vědomí, že linelabox je online služba zdarma, narozdíl od CK, který je placený, není online a zdá se podle videa, že si do systému joomla musíte nainstalovat komponentu, pluginy a asi nějaké balíček s šablonami, je to tak?

Zde máte seznam vlastností linelabox www.linelabox.com/features je jich přes 50, asi nebudou všechny.
Dívám se teď na video, na CK se mi líbí formátování modulů. Linelabox umí u modulů jen změnit barvy textu, pozadí a rámečků, kulaté rohy, stíny ale možnost přidat padding tam chybí. Určitě je zajímavé skrývání modulů hidden-phone pro mobilní verzi šablony. Na linelaboxu je to dané, nicméně doplníme funkci. Jinak mi to přijde poměrně složité a výsledná šablona na videu mi připomíná šablonu protostar, která je v každé instalaci Joomla. Co myslíte?

Linelabox podle mého názoru funkcemi, atraktivním vzhledem výsledných šablon, tím že je online a uživatel vidí ihned změny v reálném čase, několika typy slideshow (fluid, boxed, Anythingslider, Flexslider) Rich Snippets, Awesome font, Parallax, a především podporou VirtueMart (product scroller, quicklook, onepage checkout, shortcodes atd... daleko převyšuje možnosti CK.

Powered by Fórum