Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zľava na prvý nákup

11. říj 2022 21:23 #147087
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Tohle jsem našel na internetu:

Obrátil jsem se na fórum kominíků:
Potřeboval bych poradit jak mám vyvložkovat komín, napojit kamna, vyčistit komín a získat certifikát o uvedení komínu a kamen do provozu.
Mám malé kamna (verze 2) na dřevěné brikety, jakákoli rada vítána a děkuji za všechny odpovědi.
P.S.
Na rovinu - nechci platiti 50 000 Kč za kominíka :)

Odpověď byla:
Jste se zbláznil? To jako Vám mám dát radu zadarmo a pověsit své podnikání na hřebík?
To už si všichni budete takhle psát o radu a peníze si budete strkat do ponožky?
 

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

12. říj 2022 00:58 #147089
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel

Tohle jsem našel na internetu:

Obrátil jsem se na fórum kominíků:
Potřeboval bych poradit jak mám vyvložkovat komín, napojit kamna, vyčistit komín a získat certifikát o uvedení komínu a kamen do provozu.
Mám malé kamna (verze 2) na dřevěné brikety, jakákoli rada vítána a děkuji za všechny odpovědi.
P.S.
Na rovinu - nechci platiti 50 000 Kč za kominíka :)

Odpověď byla:
Jste se zbláznil? To jako Vám mám dát radu zadarmo a pověsit své podnikání na hřebík?
To už si všichni budete takhle psát o radu a peníze si budete strkat do ponožky?

 
To je jen nepochopení toho kominíka. Tazatel nechce ty práce udělat. Tazatel chce poradit postup a certifikát. Kominík nemá chodit po fórech ale po zakázkách (btw sehnat kominíka je problém a čekačky jsou měsíce). Je nesmysl někoho lámat ať mi teda dá 50 tis. protože já jsem kominík a ty to neumíš. Možná to udělá špatně, možná dobře to je jeho volba, Stejně tak taxi nebude náhodně zastavovat lidi jestli nechtějí někam hodit, když jdou pěšky. Ne, prostě nechtějí a nedají ani korunu a je jedno jestli mi to jako taxikáři, kominíkovi, programátorovi, projekťákovi dává nebo nedává smysl. Je to jejich volba. PS: jsou lidi kteří ví o čem mluví a poradí, někteří dokonce i zdarma vyhrnou rukávy. Dá se tak postavit celý dům. Jsou lidi co stopem objedou celý svět. Pravda ani na jedno není nárok.

zpetr to napsal dobře.
 

12. říj 2022 01:50 - 12. říj 2022 01:51 #147091
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Stejně tak taxi nebude náhodně zastavovat lidi jestli nechtějí někam hodit

Tak to je nepochopení taxikáře :)

To není taxikář kdo zastavuje a náhodně se ptá lidí zda chtějí svézt, to jsou lidi co mávají na cestě rukou že chtějí svézt a když nějaký taxikář zastaví tak řeknou že chtějí radu jak řídit auto, že mají auto plné platících zákazníků a neví jak je odvézt.

Petr to napsal správně již v prvním příspěvku, zbytek je na tázajícím == naučit se jak to udělat a nečekat na kominíka.

 

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

12. říj 2022 09:30 - 12. říj 2022 09:31 #147092
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel

Stejně tak taxi nebude náhodně zastavovat lidi jestli nechtějí někam hodit

Tak to je nepochopení taxikáře :)

To není taxikář kdo zastavuje a náhodně se ptá lidí zda chtějí svézt, to jsou lidi co mávají na cestě rukou že chtějí svézt a když nějaký taxikář zastaví tak řeknou že chtějí radu jak řídit auto, že mají auto plné platících zákazníků a neví jak je odvézt.

Petr to napsal správně již v prvním příspěvku, zbytek je na tázajícím == naučit se jak to udělat a nečekat na kominíka.



 
To jsi použil jiný příběh, který se zde neodehrává. Chce prostě pomoct radou, postupem a možná i přidat ruku k dílu. Na netu najdeš postupy jak si vyvložkovat komín a určitě ho i dostal na tom fóru. Ten autor stejně jako zde komíníkův příspěvek přeskočí.

Komunitní fórum. Kdo umí poradí, pomůže případně i udělá.
To jestli ten dotaz pokládá pracovník Mall nebo Alzy je tady jedno.

 

12. říj 2022 10:59 - 12. říj 2022 11:01 #147093
Odpověď od Cufe
Admin
Možná by to stačilo celé zjednodušit do věty:
Pokud nechce odpovídající uživatel pomoci uživateli tazateli (je-li příspěvek s žádostí o pomoc ve fóru vložen), nechť neztrácí čas sám odpovídající a ušetří ve výsledku čas i všem ostatním ;-) Pokud chce odpovídající pomoci zdarma, nechť čas odpovědi věnuje ze své vůle v čase, který si pro to dobrovolně určil, pokud chce pomoci za finanční odměnu, ať odpoví jednoduše tak, aby se domluvil na podmínkách spolupráce v následné soukromé komunikaci přes mail/telefon, od toho jsou v profilech uživatelů zpravidla uložené kontakty.
Všechno ostatní je poněkud jen klábosení, není myslím třeba nutit ostatní uživatele číst něco, co je bezpředmětné...problém je v tom, že ostatní uživatelé zjistí bezpředmětnost až po přečtení a pochopení/nepochopení příspěvku typu klábosení, ale to už jim čas nevrátí. Buďme zde efektivním fórem s přímými odpověďmi u dotazů, které mají charakter žádosti o pomoc. Nevztahuje se na dotazy for fun. ;-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

12. říj 2022 14:54 - 12. říj 2022 14:56 #147094
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím,
slevu na první / druhý nákup lze řešit pomocí kupónu přes AWO.
Trvalou slevou pro registrované lze řešit pomocí přiřazení slev pro uživatelské skupiny ve virtuemart (Daně slevy a jiné kalkulace)
Opakovanou slevu na nákup lze řešit pomocí AWO v kombinaci kupón a automatická sleva. Je potřeba si přečíst návod.

Co se týče slevy na první nákup, muže to být jakási pozornost / dárek pro nového zákazníka, určitě to není špatná věc.
Co se týče slevy na druhý nákup, je to způsob jak zákazníka dostat znovu na eshop, taky ok.
Trvalá sleva pro registrované je v některých segmentech prodeje už téměř nutnost.

Virtuemart nabízí opravdu velké množství kombinací, ale je to poměrně komplikované na nastavení.
Existují pak možnosti množstevních slev, na ukázku třeba zde kombinace sleva + množstevní sleva + sleva na nákup nad 2000  www.fishingcentrum.cz/cz/rybarske/nastra...he-one-pop-up-liquid

Pak jsou ještě speciální kombinace www.fishingcentrum.cz/cz/rybarske/nastra...mega-fish-20-mm-1-kg atd...
:-)

Poprosím, žádné test objednávky. Díky.

 

Powered by Fórum