Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Pole do administrace Virtuemart kategorie

27. led 2022 10:09 #145728
Odpověď od slavei
Nováček
Dobrý den muzu poprosit o navod. Nenasel jsem nikdo na to. Rudolf tady chtel pomoc ale neni cas .

Cony napsal: Podle jazyku. '#__virtuemart_categories_cs_cz' pro češtinu, '#__virtuemart_categories_en_gb' pro angličtinu atd...

27. led 2022 10:32 #145729
Odpověď od Cony
Moderátor
No ale návod na co? V té administraci máte 4 políčka v té sekci META, Titulek stránky a META popis se hodí, zvolil bych tedy buď META klíčová slova a nebo autora. Tam si prostě zapíšete co potřebujete. Já jsem obvykle používal ta klíčová slova, ale Vy tam něco máte, nevím zda používáte, možná by se tedy hodil ten autor.

Jen pak do šablony pro kategorie by jste musel zadat něco jako
Code:
$document->setMetaData('author', '');
Aby se Vám to ID nepropisovalo do metadat jako autor.

No a pak je otázka co a kam chcete exportovat.

27. led 2022 10:56 #145730
Odpověď od slavei
Nováček

Cony napsal: No ale návod na co? V té administraci máte 4 políčka v té sekci META, Titulek stránky a META popis se hodí, zvolil bych tedy buď META klíčová slova a nebo autora. Tam si prostě zapíšete co potřebujete. Já jsem obvykle používal ta klíčová slova, ale Vy tam něco máte, nevím zda používáte, možná by se tedy hodil ten autor.

Jen pak do šablony pro kategorie by jste musel zadat něco jako

Code:
$document->setMetaData('author', '');
Aby se Vám to ID nepropisovalo do metadat jako autor.

No a pak je otázka co a kam chcete exportovat.


Mám ProductXport a pro Mall.cz je potřeba exportovat jeij vlastní ID: NL064
A já musím to zadat ve virtuemart asi Productxport mohl exportovat.

27. led 2022 11:06 - 27. led 2022 11:06 #145731
Odpověď od Cony
Moderátor
Ale na to přece nepotřebujete vlastní pole. V ProductXport pokud vím se dal definovat nějaký skript, který pak "přeložil" např. ID kategorie na něco jiného... Přesný postup Vám neřeknu, už delší dobu jsem ProductXport nepoužíval. Osobně pro Feedy používám Easy Feeder, tam se dá většina věci prostě "naklikat".

27. led 2022 11:07 #145732
Odpověď od Cony
Moderátor
Krom toho budete pro Mall potřebovat exportovat více údajů, nejen kategorii, ale i další parametry. Popsané to máta v administraci Mall partners, co tam pro konkrétní kategorie vše chtějí...

27. led 2022 12:52 #145734
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Můžete se také připojit na naši pravidelnou "Joomla Café" a zde podiskutovat.


A připravit si Mall ClientID

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum