Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Php7,3 Php 7,4 - přidám se

15. led 2022 20:20 - 15. led 2022 20:27 #145565
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

slavei napsal: Php7,3 Php 7,4

tady je reseni

www.stawebnice.com/seo/seo-blog/call-to-...rary-document-isjson

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/10175/virtual/www/components/com_virtuemart/router.php on line 148 Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/10175/virtual/www/components/com_virtuemart/router.php on line 148 Warning: A non-numeric value encountered in

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/10175/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 922 Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/10175/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 923




To není řešení na původní dotaz - chybí mi logika. Ale super že jste měl jen dvě chyby, já jich měl více než 50 :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

16. led 2022 10:21 #145572
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel
Jelikož se to týká podobného tématu a možná spolu souvisí.
Na webu, který spravuji mi po přechodu na PHP7.4 pro změnu přestali v ADSmanageru zobrazovat obrázky generované captchou, nedají se nahrát fotky k inzerátům a komponenta není schopna převést email na obrázek. Tím pádem nebylo možné v tom daném nastavení zadávání inzerátů. Fotky inzerátů se nemohou nahrát jelikož mám zadané aby se na fotkách zobrazil vodoznak. Zadavateli se zobrazovalo, že se inzerát neuložil a zobrazila se hláška
1146
CHYBA: 1146
Table 'new_fousek.#__adsmanager_emailtemplates' doesn't exist

Správce serwru zjistil a musel to řešit již při přechodu z joomla 2.5 na joomla 3.9 a doinstalovat do PHP knihovny fontů. Bohužel nyní se mu to nedaří a nemůže přijít na systém jak knihovny a jaké do PHP 7.4 dodat. Nevíte někdo řešení, nebo kde hledat?

16. led 2022 10:36 #145573
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu chaoticky popsané, ale řekl bych, že je načase vyměnit hosting.

Tipuji na špatná vlastnictví složek a souborů (CHOWN) a případně špatně nainstalovaná nebo aktualizovaná rozšíření (chybí tabulky).

Dejte alespoň odkaz, nebo napište kde hostujete.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. led 2022 19:49 #145580
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel
stránky jsou www.cesky-fousek.cz
hosting soukromá firma, není to velký poskytovatel.

17. led 2022 10:10 - 17. led 2022 10:12 #145583
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel

Draha napsal: stránky jsou www.cesky-fousek.cz
hosting soukromá firma, není to velký poskytovatel.


ještě doplním. Skusila jsem ADSMANAGER odinstalovat a znovu nainstalovat. Nová instalace se již nezdařila vůbec.
Zde je hláška instalace.


Tohle musím nechat na správci serveru. Snad najde řešení.

17. led 2022 10:16 #145584
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To mi hlava nebere :)
Kde jsou níže napsané informace?
bez nich Vám to ani správce serveru nespraví....

Je ta instalovaná verze AdsManager na nové PHP?
Po odinstalování jste zkontrolovala zda se také smazaly všechny tabulky aplikace?
- ne všechny aplikace jsou napsané správně a některé nechávají DB tabulky

Chyba s datetime not null se řešila na VirtueMartu a musel se tam provést nějaký hack v DB nebo v instalaci (záleží jaká verze DB vbyla použitá).

Taky je možnost že aplikace AdsManager není v nové verzi kompatibilní s Vašimi novými parametry hostingu - komunikovala jste zajisté nejprve s nimi a pak až zde, že ano?

A víc se mi nechce přemýšlet :D

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum