Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Php7,3 Php 7,4 - přidám se

17. led 2022 16:03 #145591
Odpověď od Cony
Moderátor

Draha napsal: Tohle musím nechat na správci serveru. Snad najde řešení.

To je způsobeno starší verzí MySQL.
Poděkovali: Rudolf, Draha

18. led 2022 07:38 - 18. led 2022 07:39 #145597
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel

Rudolf napsal: To mi hlava nebere :)
Kde jsou níže napsané informace?
bez nich Vám to ani správce serveru nespraví....

Je ta instalovaná verze AdsManager na nové PHP? správce servru nastavil PHP na 7.4 . Přestalo fungovat rozšíření ADSMANAGER, nová instalace ADSmanageru proběhla na PHP7.4
Po odinstalování jste zkontrolovala zda se také smazaly všechny tabulky aplikace? ne, jsem pouhý malý uživatel joomly, nejsem tak zběhlá v řešení těchto problémů, takže mě to nenapadlo
- ne všechny aplikace jsou napsané správně a některé nechávají DB tabulky


Taky je možnost že aplikace AdsManager není v nové verzi kompatibilní s Vašimi novými parametry hostingu - komunikovala jste zajisté nejprve s nimi a pak až zde, že ano? ano nejdříve jsem komunikovala s hostingem, až potom jsem se šla radit sem, na předchozím PHP 7.3 probíhaly pravidelné aktualizace, keré byly dostupné pro danou verzi joomly a rozšíření bez problémů

A víc se mi nechce přemýšlet :D

děkuji za Váš čas, který jste věnoval přemýšlení :) odpovědi jsou kurzívou v textu

18. led 2022 11:23 #145599
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

nejdříve jsem komunikovala s hostingem, až potom jsem se šla radit sem


Tak se ještě odskočte k výrobci aplikace AdsManager :)
Ale jak psal Cony, problém bude pravděpodobně ve verzi Mysql a v nekompatibilitě aplikace AdsManager, ne Joomla.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Draha

Powered by Fórum