Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fotobanka

31. říj 2021 05:49 #145114
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Milý Davide

hezky jste to napsal, jen co je pravda, hned se cítím lépe.

Nicméně to nemění nic na tom, že si pletete pojmy s dojmy a využíváte diskusi k tomu aby Vám někdo zdarma udělal analýzu problému, vytvořil projektový návrh a navrhnul řešení včetně doporučených programových úprav.
Prostě to, co když já začínal před 13 lety s Joomla a chtěl naprogramovat prodej lístků na autobusovou dopravu do Joomla po firmě Artio, tak mi napsali, ať nejprve zaplatím 6k za analýzu a pak se budeme teprve o něčem bavit.

U mě to prostě neokecáte, ať si to napíšete jak chcete, nebo to označíte neplodným příspěvkem :D

Jen tím, že Honza nebo Pavel jsou tak hodní, že se rozepíšou (pod dojmem že je třeba rozvíjet diskusi u příspěvků o Joomla) se nezmění Váš cíl - diskusí dosáhnout neoprávněné výhody nad jinými uživateli Joomla.

Nevadí, každý má karmu zdarma, držím pěsti ať se i přesto Váš projekt podaří - no a jak jste psal - určitě beze mne - osobně nemám rád tento typ jednání - rohlíky si v obchodě musím koupit a zaplatit tak jako tak a neokecám to u pokladny nějakou diskusí nebo neplodnýma příspěvkama :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

31. říj 2021 13:30 #145115
Odpověď od David Korda
Uživatel
Hned na začátku jsem napsal, že to nechci zadarmo a věřte tomu, že sice se živím něčím jiným, nicméně dokáži si vážit práce jiných.
Celému nápadu se věnuji ve volných chvílích, nemá naprostou prioritu a ano, příliš nerozumím programování proto se se sem obracím nejen pro radu, ale také s dotazem, kdo mi dokáže pomoci napsat takovou komponentu.
V čem máte pravdu, je to, že musím přesně specifikovat svou potřebu. Tak je tomu ve všech oborech, i v tom mém, kde když požadují opravu musím přesně napsat co chci opravit. I proto si píši poznámky k tomu co vlastně chci a a jak by celý systém měl fungovat. I třeba na základě připomínek, nikoliv vašich, se snažím zpřesnit specifikaci toho co vlastně chci. Tudíž nechápu o jaké neoprávněné výhodě zde mluvíte. Že jsem dostal nápad na vylepšení funkcionality galerií?

01. lis 2021 09:57 #145121
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Rudo, tebe někdo nutí odpovídat? Nebo ses špatně vyspal? Trošku to zklidni, díky.

Powered by Fórum