Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Překlad modulu ITCS Kalendář

28. úno 2021 21:42 #143865
Odpověď od Bong
Moderátor
Cachování je prospěšné, takže bych jej vypínal jen po dobu úprav na webu. Tedy pokud je to nutné.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2021 22:23 #143866
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Nechci se mermomocí připojit k diskusi, ale aspoň pošlu moje off topic vztekání s wedosem, ať víte že v tom nejste sami :)

Na wedosu kamarádce dělám jeden web - ne joomla, ale 5 statických stránek s jedním menu a trochou textu na každé stránce.
Protože nepotřebuje žádný super hosting má jen základní balíček a zapnutý nějaký web editor pro vytvoření webu rychle (myslím že to je zdarma k doméně).

Každopádně je zde FTP. Jenže :)

FTP je zde jedno, ale web je z tohoto FTP kopírován na jiné umístění, kam se nedostaneme.
Takže cokoli upravíme, projeví se až po půl hodině.

A přesně jak říkáte - ten soubor jsem smazal, ten tam dávno nemá být, smazal jsem cache prohlížeče, smazal jsem všechno a stejně ten soubor pořád na webu vidím...

Já už to vzdal a prostě úprava se projeví až za půl hodiny. Co taky kamarádka chce za hosting k doméně zdarma nebo kolik to stálo.

Jsem opravdu rád za našich 20 serverů v datovém centru v Praze a v Hamburgu, kde si dělám co potřebuji.

Jiné verze hostingu na wedosu jsem nezkoušel, takže moc nevím, i když někteří zákazníci tam mají weby a eshopy - mám jen zkušenost jak pouštět crony.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum