Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery - nastavení zobrazení kategorie

03. led 2021 20:19 #143480
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu mimo otázky, ale problémy s nastavením vzhledu Phoca Gallery jsem vetšinou řešil použitím komponenty Phoca Photo .
Dál všechno spravujete v Phoca Gallery, ale pro vzhled fotogalerií ve frontendu používáte Phoca Photo.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Mirek

03. led 2021 20:33 #143481
Odpověď od H13
Admin

Bong napsal: Trochu mimo otázky, ale problémy s nastavením vzhledu Phoca Gallery jsem vetšinou řešil použitím komponenty Phoca Photo .
Dál všechno spravujete v Phoca Gallery, ale pro vzhled fotogalerií ve frontendu používáte Phoca Photo.


Zrovna jsem to chtěl napsat, jestli by nebylo jednodušší udělat to pomocí Phoca Photo, není tam sice ten efekt mozaiky, ale na druhou stranu je tam všeobecně známý výstup v Boostrapu. Já osobně používám v poslední době na výstup hlavně Phoca Photo, pokud jde o plugin, tak jen Phoca Photo plugin - prostě v Phoca Gallery jen přidám nový fotky do kategorie, v článku mám kód: phocaphoto view=category|id=1 ... fotky se automaticky doplňují, když je přidávám, nic pak neřeším.

Momentálně se asi nejvíc používá kombinace Phoca Carousel module a Phoca photo pluginu, viz demo:

sasgroup.cz/atrium-novy-liskovec

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Mirek

03. led 2021 20:44 #143482
Odpověď od Mirek
Začátečník
Zkusím ještě teda to. Já netrvám na zobrazení mozaiky jenom jsem vycházel z toho že PG má pro mě výhodu v tom, že má dost velké možnosti práce s kategoriemi a také v nastavení. Ale vidím, že je to celkem dost složité (pro laika jako jsem já) a budu to muset pořešit jinak. Už jsem zkoušel i jiné galerie ale byly problémy zase jinde a tak jsem zkusil PG jelikož ji požívám na původním webu ale ten běží ještě na J2,5. Z důvodu přechodu na novější verzi jsem musel řešit i novou galerii.
Takže to ještě zkusím z Phoca photo a uvidím jak se bude dařit. Každopádně díky moc za ochotu určitě to nebude poslední dotaz :)
díky moc

Powered by Fórum