Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

JoomSport - tenisové turnaje

18. kvě 2020 13:44 #142422
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Jo, byl k dispozici na webu www.easyjoomla.org , než se tento eshop vypnul.
Místo něj jsem spustil nový eshop - www.minijoomla.org , kde zatím zařazený není.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. kvě 2020 13:48 #142423
Odpověď od Honza85
Začátečník
Takže není k mání? Co to znamená pro mě? Víte o něčem co by se hodilo na můj web?

18. kvě 2020 13:53 #142424
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
No aktuálně bych použil ten Joomsport, bohužel Vám nyní neposkytnu lepší radu. Vy nepotřebujete tak náročný program jako Tournament je, věřte mi :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. kvě 2020 14:02 #142425
Odpověď od Honza85
Začátečník
Poslední věc jak by sem měl postupovat když chci ten joomsport na svůj web? Mám zažádat o demoverzi? Nebo zaplatit za ten joomsport na měsíc na zkoušku. Mám je to nechat nainstalovat?

18. kvě 2020 14:11 #142426
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
dohodl bych se s nimi na demu == na jejich webu, kde si to můžete ošahat == s přístupem do administrace.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

20. kvě 2020 15:10 #142434
Odpověď od Honza85
Začátečník
Dobrý den mám nainstalivany program joomsport na zkušebním webu. WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK ..(společnost kde sem to kupoval mi to dala na web a vytvorila nejaký zkušební zápas nebo turnaj...) . Myslíte že mi to může nějak fungovat na mich stránkách? Zajímá mě váš názor a přeposlal jsem vám 2 emaily....


The task has been completed

We have installed the JoomSport on your pages, added all the modules and add-ons, configures the basic fields

We have also added some test content so you can play with it and try.



Now you can create menu items on your joomla site, add modules, etc.

The documentation is also here if you need it:

joomsport.com/support/documentation/pro-documentation.html




Thank you for the installation, but I don't know how to get a tournament or a match ... On my website ... I would like to give an example that the tournament would show in the ARTICLES - ŽILINA RESULT - Tennis ... Can you please give me some instructions? Screening? Thank you


There is no direct ability to add JoomSport blocks inside articles.



You can only do the following:

1. Use Quix page builder instead. It is flexible and allows you to build pages with different blocks www.themexpert.com/quix-pagebuilder

for example we built our data demo page with this: statorium.com/english-premier-league-api-football-data#demo



2. Use Joomla modules (there are 3 types of modules available and installed: matches, player statistic, standings table)



+ 3. The best way is to connect to joomsport views via Joomla menu items c2n.me/47BS5Vn Many of our customer use season layout



>> but I don't know how to get a tournament or a match

Powered by Fórum