Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s košíkem

17. čvn 2020 12:02 - 17. čvn 2020 12:04 #142610
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Martine,

to nevypadá na dotaz na joomla a na fórum, ale na výrobce šablony flexible, zvlášť když tam pak máš doinstalované další rozšíření ne zrovna v základu spolupracující == nevím zda jsou odladěné (widgetkit od jootheme, fancybox od cookieconsent...)
A tlačítko do košíku vypadá taky upravované a ne standardní od VirtueMartu a minikošík taky není základ ale upravená verze od flexible.

Já když upravím tlačítko graficky Add to cart, musím upravit i příslušné JS. A když upravím JS, musím upravit i ajax v minikošíku...

Co z toho jsi Martine provedl ty?

P.S.
Na demu:
demo.flexiblewebdesign.com/cleanmart/ind...emart_product_id=102

Funguje přidání do košíku i minikošík normálně. Takže nefunkčnost vznikla zásahem administrátora při výstavbě eshopu. Zeptal bych se jeho, co tam dělal...

P.S.2

Oboje jsem testoval na Safari

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. čvn 2020 12:24 #142611
Odpověď od marvays
Návštěvník
To nebude výrobcem modulu, protože na jiném eshopu od nich nemám vůbec nic a mám stejné problémy.
Zkusím porovnat oba weby a najít shodné rozšíření. Tam bych asi začal hledat. Nicméně, mate mě, že v Safari není nic jako debug, kde by to jistě zobrazilo nějakou chybu, když to neumí vkládat zboží do košíku.

Taky mě nadalo udělat testovací kopii a postupně odinstalovávat až na čistou joomlu a Vmko.

17. čvn 2020 12:27 #142612
Odpověď od marvays
Návštěvník

Rudolf napsal: Já když upravím tlačítko graficky Add to cart, musím upravit i příslušné JS. A když upravím JS, musím upravit i ajax v minikošíku...


Až tak do rozšíření nešahám. Maximálně upravím css a to na funkci nemá vliv.

17. čvn 2020 17:16 #142614
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Nicméně, mate mě, že v Safari není nic jako debug, kde by to jistě zobrazilo nějakou chybu, když to neumí vkládat zboží do košíku.


Debug console v Safari je a normálně ji používám, ale je pravda že v Chrome je lepší.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. čvn 2020 17:20 #142616
Odpověď od marvays
Návštěvník
Mám stařičkou verzi safari v oknech a tam se mi ji nepodařilo vyvolat. Možná v novějších verzích . . .

17. čvn 2020 17:23 #142617
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Aha, svět PC a windows.... tak ten jsem opustil před 30 lety :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum