Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s košíkem

10. pro 2019 18:38 #141325
Problém s košíkem od marvays
Návštěvník
Posledních pár dní zaznamenávám problémy tohoto typu :(
Code:
Dobry den,  vybral jsem si luk vlozil do kosiku, objevimse hlaska o tom zda chci jit do kosiku nebo pokracovat v nakupovani. Jelikoz jsem chtel prikoupit sipy atd., tak jsem zvolil drhou moznost a vybral dalsi zbozi, pote jsem sel do kosiku a vsiml si ze tam chybi dve polozky.

Bude to mít něco společného s cache? Nemůže být problém, že v tu chvíli jsem zrovna ukládal článek a při ukládání automaticky vymazal vyrovnávací paměť? S cache obecně mám pořád guláš.

04. dub 2020 07:09 #142059
Odpověď od marvays
Návštěvník
Prosím pěkně o pomoc.
Z nějakého důvodu mi u jednoho eshopu neustále zlobí košík. Dřív to byla jedna zmínka za měsíc. Teď se klientovi daří a je to tím pádem častěji. Rozčiluje mě, že se taková věc stává a já ani netuším, čím to může být.

Někdy zmizí všechny položky. Jindy zmizí jen některé. Mám vypnuté ukládání do mezipaměti. To ale nepomohlo.
Jediné, co mě ještě napadá, že mám starou verzi VM . . . konkrétně VirtueMart 3.4.2

04. dub 2020 16:12 #142062
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
VirtueMart 3.4.2 máme taky a nic nemizí

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

04. dub 2020 16:19 #142063
Odpověď od marvays
Návštěvník
Napadlo mě, jestli to nemůže být verzí php. stáhnul jsem ji z 7.3 na 7.2

04. dub 2020 16:22 - 04. dub 2020 16:23 #142065
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
www.svicky.biz

jedou na 7.3.15-3 a VM 3.4.5 bez cachování a nedělá to.

Bude to něčím jiným.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. čvn 2020 10:47 #142609
Odpověď od marvays
Návštěvník
Ahoj.
Dovolím si znovu otevřít toto vlákno, protože sem dokázal blíže specifikovat tento problém.
Zjistil sem, že nezáleží na verzi VM, ale vše se děje na Safari. Dnes mi volal známý, kterému sem kdysi dávno dělal jeden z prvních mých eshopů. Jeden a joomle 2,5 a VM2 . . . nicméně, když tam cokoli přidám do košíku, vyhodí to hlášku, žese to přidalo, ale na modulu košíku v pozadí se nic neaktualizuje a pokud do košíku vstoupim, je prázdný.

Uměli by jste mi s tím někdo pomoci? Oba weby jsou tak rozdílné, že by se možná dalo problém lokalizovat.
V rychlosti mě napadá pouze to, že oba dva mají stejného dodavatele košíku.

Zkuste si tedy (kdo máte zájem) v safari vložit do košíku nějaké zboží:
obchod-krajicek.cz/kopacky/kopacky-puma-...-netfit-fg-ag-detail

Zajímavé . . .

Powered by Fórum