Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fotogalerie - rozbalení zip - stovky složek

09. pro 2019 08:11 #141313
Ahoj,
neměl by někdo tip na fotogalerii, kde jako podklady mám stovky zazipovaných složek a potřeboval bych je všechny nahrát, aby se rozzipovali, ale i vytvořili rovnou kategorie (alba)?

díky mooc

10. pro 2019 05:47 - 10. pro 2019 05:58 #141315
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel

GanjaNIN napsal: Ahoj,
neměl by někdo tip na fotogalerii, kde jako podklady mám stovky zazipovaných složek a potřeboval bych je všechny nahrát, aby se rozzipovali, ale i vytvořili rovnou kategorie (alba)?

díky mooc


Ahoj,
nedávno se tady něco podobného řešilo... Ale musíš nahrát již rozbalené složky přes FTP na server a v Phoca Gallery lze z toho vytvořit kategorie a fotoalba.. Bohužel automaticky se ti to nevytvoří a musíš vše ručně..

řešilo se to zde: www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...814-fotogalerie-2019
Poděkovali: GanjaNIN

10. pro 2019 07:10 #141316
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
dikyyy moooc

10. pro 2019 15:23 #141323
Odpověď od H13
Admin
Teoreticky se dá vyhnout i FTP. Přes Phoca Commander lze uploadovat ZIP a ten pak rozbalit do složky (ale záleží na serveru a velikosti ZIPu, zda PHP bude schopné celý ZIP rozbalit)


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. pro 2019 22:00 #141326
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
jj..uz jsem nastudoval i tohle reseni..zitra zkusim phoca gallery pres ftp nahrat strukturu co mam od zakaznika - 8000 fotek ve slozkach a podslozkach..a uvidime..

zatim jsem byl pripraven vyzkouset my docela oblibeny Joomgallery a zakladat ruco kategorie a podkategorie a do nich nahravat zipy..

ale tohle by bylo o hodne elegantnejsi..tak uvidime co diakritika slozek atd..atd.

diky moooooc

11. pro 2019 09:16 #141328
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
Diky mooc..skvele reseni pres ftp..a ulozit..jeste v TC prejmenuju (odstranim) hromadne nazvy slozek s diakritikou a jsem asi spokojeny..

jen mi teda nefunguje jiny template zobrazeni..to si pohraju s css..ale jinak spokojenost..diky moooc za skvele reseni a komponentu

Powered by Fórum