Je aktualizace Joomly nutná?

Odpověď od Kateřina
20. lis 2018 12:46 #137831

honza999 napsal: Můžete se mě prosím ozvat, zda jste nějak vyřešila problém s aktualizací JOOMLA ? Taky v současné době řeším tento problém s technickou podporou od bananu, ale zatím jsem moc nepokročil.
Díky
Honza

Dobrý den, problémy s aktualizací jsem nevyřešila. Teď tam na mě svítí další aktualizace, zkusila jsem to jednou, a průběh byl úplně stejný jako předtím, když jsem zde žádala o pomoc. Nic se nestalo, nic se naaktualizovalo, jen bílá stánka s hláškou, že prohlížeč nemůže stránku otevřít. K.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od
20. lis 2018 13:24 #137835

Kateřina napsal:

honza999 napsal: Můžete se mě prosím ozvat, zda jste nějak vyřešila problém s aktualizací JOOMLA ? Taky v současné době řeším tento problém s technickou podporou od bananu, ale zatím jsem moc nepokročil.
Díky
Honza

Dobrý den, problémy s aktualizací jsem nevyřešila. Teď tam na mě svítí další aktualizace, zkusila jsem to jednou, a průběh byl úplně stejný jako předtím, když jsem zde žádala o pomoc. Nic se nestalo, nic se naaktualizovalo, jen bílá stánka s hláškou, že prohlížeč nemůže stránku otevřít. K.

Já mám to samé, řeším to s technickou podporou banánu, nechcete se mnou spojit přes email, pro výměnu zkušeností?
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Můžete mě tam poslat odkaz na Vaše stránky a sdělit jakou verzi PHP máte? Já nechal udělat přesun na server b10, kde je PHP 7.1 a už se s aktualizací taky nemůžu domluvit. Třeba společnýma silama najdeme kde je problém

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.