SP Page Builder

Radek
14. kvě 2018 01:27 #135647
Ahoj, mám problém s zakoupenou šablonou která je na SP Page Builder (QuickStart Package). Vše OK, ale pokud aktualizuju Joomlu na novější, tak přestane fungovat administrace respektive je vidět jen horní menu :-(... a na cokoliv v menu kliknu tak se vykoná načtení stránky, ale nic se nezobraz...

Například nejdou nainstalovat jazyky ani Instalace a propojení s Jed...

Máte někdo s tímto Pagebuilderem zkušenosti? Například že bych si připravil šablonu a přenesl si jí na jinou instalaci joomly. Pokud šablonu nainstaluju jen samotnou (Template Only package), pak to není ono...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bart
14. kvě 2018 08:52 #135651
Problém je ve SP Page Builderu, pokud vím. Šablona je napsána napříkald pro SP Page Builder v 2.5.x (v šabloně) a nyní už je dostupný SP Page Builder v 3.x.
Aktualizace šablony nepomůže?

Odpověď od Cony
14. kvě 2018 12:44 #135659
Pokud není aktualizovaný Pagebuilder, bude to administrátorskám modulem pagebuilderu. Pár měsíců zpět se to řešilo u nich na fóru, je potřeba ten modul v phpmyadmin vypnout, popř. mu upravit php soubor, a pak už přihlášení do adminu poběží.

Odpověď od Radek
16. kvě 2018 00:57 #135683
jj to už jsem zkousel, ale nepovedlo se do administrace se sice dostanu, ale vidim jen menu jinak bilou stranku... viz priloha... co stim muze nekdo poradit?
Přílohy:

Odpověď od Bong
16. kvě 2018 08:14 #135685
A radu výše jste četl? Hlavně větu: ... je potřeba ten modul v phpmyadmin vypnout ...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Martin70
16. kvě 2018 09:25 #135686
Já SP Page Builder používám, mám několik webů kde mám stále i verze 2.5 a 1.0.6 a nikdy se mi toto nestalo. Je pravda, že tam kde mám Page Builder 1.0.6 tak mám Joomla 3.6.4. - možná po upgradu na J 3.8 by to nešlo.

Jaký máte Page Builder? Upgrade z 2.5 na 3.2 je myslím bez problémů.

Odpověď od Radek
16. kvě 2018 17:03 #135693
Ano to jsem četl a také udělal vypnul jsem jej jak v administraci komponenty tak pak v MySQL... Stále stejný problém...

Odpověď od Radek
16. kvě 2018 17:08 #135695
Joomla je 3.7 a chtěl jsem aktualizovat na na 3.8 protože nejde funkce jazyky (Joomla) a instalace přes JED ad.
Tak jsem si říkal že aktualizují má 3.8 a opravím ty "chyby"...

Odpověď od Radek
16. kvě 2018 17:15 #135697
Verzi SP Page Builder zjistím až to znovu nahodim...

Jinak je to tahle šablona
eshop.maser.cz/

Bohužel vždy jsem byl příznivcem čistě salony bez jakéhokoliv builderu tak s tím nemám zkušenosti...

Odpověď od Bart
16. kvě 2018 17:16 #135698
Verze Joomla!?

Odpověď od Cony
16. kvě 2018 22:37 #135706

raki napsal: Ano to jsem četl a také udělal vypnul jsem jej jak v administraci komponenty tak pak v MySQL... Stále stejný problém...

To nechápu. Jak jste mohl modul vypnout v administraci komponenty? Tam se nevypíná, navíc Vám přece administrace nefunguje? S šablonou to nemá nic společného. Zapněte si v configuration.php hlášení chyb na maximum a dejte vědět co se ukáže za chybu.
public $error_reporting = 'development';

Odpověď od Radek
16. kvě 2018 23:09 #135707
Našel jsem SP Page builder ve Správa a dál ji zneverejnit. Administrace mi "funguje" ale vidím jen horní menu na cokoliv kliknu tak vidím jen menu a pod ním bílou obrazovku... Posílal jsem PrintScreen. V předchozích příspěvcích...

Do administrace se dostanu ale nejde nic dělat, vždy když kliknu na nějakou položku v menu vypadá to že se to načítá ale nic nevidím...

Odpověď od Cony
17. kvě 2018 13:01 #135716

raki napsal: Našel jsem SP Page builder ve Správa a dál ji zneverejnit. Administrace mi "funguje" ale vidím jen horní menu na cokoliv kliknu tak vidím jen menu a pod ním bílou obrazovku... Posílal jsem PrintScreen. V předchozích příspěvcích...

No tak pokud vidíte jen menu, tak Vám administrace očividně nefunguje :P
do you have access to Joomla admin?
If not, please delete that folder:
administrator\modules\mod_sppagebuilder_admin_menu

zdroj: www.joomshaper.com/forums/error-0-call-t...start=0#reply-111758

Odpověď od Radek
17. kvě 2018 17:27 #135721
Joomla 3.7.5
SP 2.4.9

Odpověď od Bart
17. kvě 2018 17:32 #135723
Viz výše jsi zkoušel?