Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

buy content

19. úno 2018 20:40 #134281
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Linelab: Nesnažím se v každém druhém postu odkazovat na WP – mrkni do historie. Uznávám, párkrát jo, ale jistě ne v každém druhém příspěvku, to je nesmysl. Spíš se to tak nějak sešlo, třeba u příležitosti pořádání srazu WP.

Bohužel stále častěji narážím na limity. Ne samotné Joomly, ale toho, že na ni chybí rozšíření, které ke své práci potřebuju. Nechce se mi věřit, že se to děje jen u mě.

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 21:33 #134282
Odpověď od Linelabcz
Admin
Já ti rozumím. Pokud potřebuješ upravit, nebo naprogramovat rozšíření na míru, napiš třeba na Linelab.cz, nebo jinému vývojáři Joomla rozšíření. Odkazovat na WP nebo Drupal a psát, "tam je to lepší..." pak vypadá podivně, zvláště když Joomla má aktuálně 7 991 rozšíření.

19. úno 2018 21:38 #134283
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za nabídku. Těch 7 991 rozšíření je pro J! 3.x nebo pro všechny verze?

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 21:56 #134284
Odpověď od Linelabcz
Admin
Rozšíření pro starší verze Joomla byla vyřazena a schvalovací proces pro nová rozšíření je velmi přísný.

26. úno 2018 10:59 - 26. úno 2018 11:00 #134446
Odpověď od Fiury
Uživatel
Nicméně po x dnes hledání jsem žádné "rozšíření" nenašel ani v subscription ani v ecomerce. Zkusím něco "doprogramovat" ale jelikož jsem zkončil někde v základech ( PHP s MySQL) tak to pro mě tak jednoduchý nebude .. Ale snad ani moc složitý.

Nesmějte se ale raději se zeptám,napadlo mě
a) vložit přes nějaký flexi custom PHP buton ke koupení (s tím že zapíše do Mysql ID uživatele a ID článku
b) override "reade more" do podmínky když najde kombinaci uživatelkého jména a článku ? i toho butonu ke koupení..

Nebo vás napadá elegantnější řešení ?

26. úno 2018 14:27 #134449
Odpověď od CMS systémy
Uživatel
Tohle si můžeš koupit a nakonfigurovat neskutečné množství situací
www.joomlapolis.com/addons/cb-paid-subscriptions

Koupit jeden článek, nebo kategorii, na měsíc na rok nebo na věky a v kombinaci s Comunity Builder se to dá modifikovat neskutečným způsobem od platebních bran až po faktury, odesílání emailů a další.

Upozornění: Je to docela rozsáhlá komponenta a ne zrovna najlevnější i když na to co to umí je to více než přijatelné a v tom množství funkcí se může leckdo ztratit.

Doufám že odpověď je tobře cílená na toto téma jelikož jsem to tak letmo proletěl, ale myslím si, že ano.

Tým CMS systém.

CMS systémy - www.cms-systemy.cz
Všechny redakční systémy na jednom místě.

Powered by Fórum