Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

buy content

16. úno 2018 09:35 #134221
buy content od Fiury
Uživatel
Dobrý den,

prosím o info, zda někdo nezná rozšíření, koupení přístupu pro článek
- uživatel "odemkne" článek (za body nebo peníze)
- "odemkne" pouze jeden článek
- článek zůstane "odemčený "

Díky za tipy, na nic jsem zatím nenarazil..

16. úno 2018 13:37 #134223
Odpověď od Bong
Moderátor
Sice netuším co to je " článek zůstane odemčený ", ale hledejte na JED. Hlavně v kategorii Membership & Subscriptions. Třeba RSMembership! by to měl zvládat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. úno 2018 14:55 #134224
Odpověď od Fiury
Uživatel
Jde mi o to, aby uživatel "koupil" zobrazení jednoho článku (nejlépe jen druhou polovinu od read more), který by při příštím nalogování už nemusel "kupovat".

Něco jako subscription, za zobrazení celého článku na dobu neurčitou..
(Nicméně ty články vkládají uživatelé a bude hodně, takže bych to chtěl nějak zautomatizovat)

Na RSMembership jsem se už díval, ale myslím ,že tohle by to asi neumělo..

Zkusím hledat dál, přesto
díky

18. úno 2018 16:01 - 18. úno 2018 16:03 #134254
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Aby mohl zůstat článek odemčený, musel by být uživatel buď zalogovaný, anebo si nemazat cookies. Jenže kdyby přišel z jiného zařízení, tak už by článek zase neviděl. Takže by musel být jedině přihlášený, anebo znovu vložit třeba svůj e-mail.

To by se zřejmě dalo nastavit v rámci celých uživatelských skupin, mnohem hůře už pro jednotlivé uživatele. Spíš vůbec.

Něco podobného jsem tu řešil před pár lety. A zatím bohužel nevyřešil. Nenašel jsem žádné vhodné rozšíření, se kterým by se to dalo jednoduše realizovat. Hledej například frázi „content upgrade“.

Bohužel jsem názoru, že Joomla tyto „moderní“ věci prostě neumí. Technicky třeba ano, ale zatím taková rozšíření asi nikdo nevytvořil.

Důvod, proč si to myslím:

„Content upgrade Joomla“ – Přibližný počet výsledků v Google: 6 (všechny irelevantní).

„Content upgrade Wordpress“ – Přibližný počet výsledků v Google: 3 870 – mnoho různých rozšíření.

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 18:24 - 19. úno 2018 18:27 #134266
Odpověď od H13
Admin

„Content upgrade Joomla“ – Přibližný počet výsledků v Google: 6 (všechny irelevantní).

„Content upgrade Wordpress“ – Přibližný počet výsledků v Google: 3 870 – mnoho různých rozšíření.


:-) :-) :-) - nejlepší statistika je ta, kterou si zfalšuju sám, ale teď vážně ta statistika není zfalšovaná, ale zkreslená

- jednak google personalizuje výsledky vyhledávání, takže já např. nemám 3870, ale 3260
- ale hlavně: Wordpress má následující strukturu složek:

Index of /wp-content/upgrade/wordpress...zip

a světe div se, i když je hledaný výraz uveden v uvozovkách, stejně do výsledků spadají výsledky, které obsahují tuto cestu: content/upgrade/wordpress (přesně: -content/upgrade/wordpress-)

Mezery jsou ignorovány a do výsledků tedy patří výrazy s lomítky a protože je tato cesta: wp-content/upgrade/wordpress...zip celkem běžně se vyskytující, výsledků je hodně a počet je opravdu víc než výrazně zkreslen.


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. úno 2018 18:27 #134267
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za upozornění, H13. Máš pravdu, to jsem si neuvědomil, moje chyba.

Bohužel to na věci nic nemění – rozšíření pro Joomlu (pokud vím) není, pro WP ano.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum