Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

J2Store a XML feed pro Heuréku a Zboží.cz

07. bře 2017 14:15 #130448
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já jsem se na to vyprdnul a zřídil jsem eshop-rychle.cz za 290,- Kč měsíčně (nebo jsou desítky dalších řešení). Lehce jsem si upravil CSS a za pár hodin je funkční e-shop, kde je vše vyřešené včetně výše zmíněných exportů. Ty desítky hodin, které bych strávil s Joomla a J2Store nebo Virtuemartem, by mi nikdo nezplatil.

07. bře 2017 14:49 #130449
Odpověď od ŠEĎA
Uživatel
Taky je na tom kus pravdy. Pokud ale nechce někdo žádné měsíční náklady pak se mi J2Store opravdu líbí. S Virtuemartem mám zkušenosti a bohužel ne vždy úplně dobré. Ne že by byl špatný, ale čas od času se stane něco nepředvídatelného a náprava stojí hromadu času. Ale zpět k řešení.
Přímo pro J2Store je aplikace která generuje feedy pro zboží na google . Zkusím se v tom povrtat jestli by to nešlo použít i pro zbozi.cz

15. led 2020 14:13 #141512
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Teď stavím web na šabloně, kde je již začleněn J2Store. A tak mi to nedá spát :-) Docela bych to využil.

Dokázal by někdo tady udělat XML feedy pro Heuréku a případně Zboží.cz?

15. led 2020 16:58 #141517
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ano dokážeme do našeho Easy Feeder přidat kromě stávající podpory
- exportu produktů pro virtuemart pro katalogy..
- exportu objednávek pro virtuemart pro helios, cesar...
- exportu uživatelů
- exportu článků
- exportu čehokoli z DB

také podporu pro J2Store, asi v první fázi jen exportu produktů.

Aplikace je stavebnicová == aktuálně obsahuje 82 elementů, které se dají poskládat pro vytvoření exportního souboru ve formátech xml, xls, csv, json a dalších.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

15. led 2020 17:34 - 15. led 2020 17:35 #141523
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Tzn. v tuto chvíli (chápu-li to správně) Easy Feeder zatím podporu J2Store nemá a museli byste ji dodělat. Máte v plánu to udělat a nabízet jako extension? Nebo bych si to u vás musel objednat jako práci na zakázku sólo pro mě? Ale myslím si že by to využilo více lidí kromě mě.

Doplněno: nebo když si koupím Easy Feeder, dokázal bych si to tam "naklikat"?

15. led 2020 17:42 #141524
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Bylo to v plánu před půl rokem než jsme definitivně odpískali vytváření a podporu jednoduchých eshopů na J2store.

Ale přidat by to tam šlo a následně naklikat v administraci také, většinou ale šablony jsou vytvořené a otestované mnou z reálného provozu a následně součástí instalace.

Projdu s programátorem, pak by to bylo možné zakoupit jako rozšíření, pokud by se dohodla % platba na zakázku asi by to podpořilo rychlost vytvoření.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum