Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak zrychlit publikování článků a usnadnit proces

12. pro 2016 02:18 #129549
Odpověď od H13
Admin

výpalným bych to nenazýval, je to prostě soukromý prostor.

Samozřejmě, vypalné bylo v uvozkovkách, tedy poplatek, abychom byli korektní :-)

Jak píše Cony, pro většinu uživatelů je jednodušší prostě psát ve Wysiwygu, pro mě osobně je lepší než v Markdownu psát buď opravdu holým textem nebo přímo v html. Protože prostě používám i vlastní třídy, který Markdown nepostihne :-(

Je to tak, že všechno něco stojí, pokud chci psát email, stačí mi jednoduchý text, pokud chci psát formátovaný text, prostě buď musím kliknout na wysiwyg tlačítko, nebo použiju html a nebo Markdown.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

14. pro 2016 10:16 #129572
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za reakce. Co, jak, proč či klady a zápory – to všechno vím. Spíš hledám cestu, jak urychlit procesy.

MaK.

--- -- -

14. pro 2016 11:21 #129577
Odpověď od H13
Admin

Spíš hledám cestu, jak urychlit procesy


Rozumím, občas taky hledám nový cesty. Kolikrát pak člověk zjistí, že něco vlastně dělal i dobře. Minule jsem zkoušel rychlý systém na udělání v podstatě méně obsáhle webové stránky. Na základě zdejší diskuze jsem zkoušel CMS bez databáze. Když už bylo z 90% hotovo, tak jsem zjistil, že bez databáze se neobejdu (protože prostě potřebuju třídit, hledat, filtrovat, ...) :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

14. pro 2016 15:23 #129587
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Mozna s Gravem pohli. Vydali novou verzi, ve ktere uz funguje i jejich Gantry. Hledani, pokud jsi mel na mysli bezne hledani na webu, jim funguje. Funguje jim uz i strankovani. Napriklad: demo.getgrav.org/receptar-skeleton/cs

14. pro 2016 15:30 #129588
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Zajímací. Grav funguje bez DB?

MaK.

--- -- -

14. pro 2016 16:30 #129590
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jo, pouzivam ho uz dlouho a je to bez problemu. Mam na tom sice jen dva, vicemene zkusebni weby, ale pro maly weby je to super. Ted tim spis, kdyz je k tomu uz oficialne Gantry. Predtim to meli jen jako RC nebo alfy nebo tak neco a blblo to.
Zatim nevim, jestli se to po pridani novyho Gantry nezpomali. To jsem jeste nezkousel.

Zatim mne na tom vadi jedine to, ze to vypada, ze Rockettheme sere na Joomlu a dela na Gravu.

Powered by Fórum