Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Admin Tools - rady a zkušenosti

01. kvě 2020 18:26 - 01. kvě 2020 18:28 #142271
Odpověď od Aqui
Začátečník

zpetr napsal: pm sem nenašel v profilu mail nemáš(nebo není vidět), tak ho sem bouchni nebo na můj snad je v profilu vidět.


Zkus to tedy znovu tvůj majl taky není vidět, ale jak říkají chalani, chce to celý ZIP k instalaci, ID bude jen pro aktualizace.

Zdarec :whistle: Aq.

01. kvě 2020 22:17 #142273
Odpověď od Bong
Moderátor
Překlad Admin Tools je kompletní.

Velké díky všem za podporu. Třeba z došlých ostrých verzí bych si mohl otevřít shop :-D

Další připomínky a návrhy rád přivítám.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: zpetr

02. kvě 2020 19:02 #142285
Odpověď od Aqui
Začátečník

Bong napsal: Překlad Admin Tools je kompletní.

Velké díky všem za podporu. Třeba z došlých ostrých verzí bych si mohl otevřít shop :-D

Další připomínky a návrhy rád přivítám.


Zdarec Bongu, shop? Buď stále svůj ;-)
Překlad 5.6.0.2 ještě není kompletní, udělal jsem korekci co mne tlouklo a dodělal co chybělo. Posílám majlem.

To zpetr: Velké díky i tobě, stahuj pak novou verzi. Překlad samotný obsauje jeden primární upozorňovací email s pár proměnnýma. Ale pokud budeš zapínat podporu Admin Tools šablon, ty jsou přímo v Admin Tools a tam už si je zpracovává kažý administrátor sám.

Zdarec :whistle: Aq.
Poděkovali: zpetr

02. kvě 2020 20:29 #142286
Odpověď od Bong
Moderátor

Aqui napsal: Zdarec Bongu, shop? Buď stále svůj ;-)

No, pravděpodobně s Joomla 4 bude i změna stahování souborů. A koketuju s myšlenkou použít právě shop.
U stávající Phoca Download mi některé věci dost chybí a náhrada by mohl být jDownloads a nebo Phoca Cart.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Aqui

02. kvě 2020 21:30 #142287
Odpověď od Aqui
Začátečník
Zdar všici,

je možné, že po instalaci Admin Tools 5.6.0 mi nejdou ukládat články a administrace vypadá jak napůl rozsypaný čaj?

U článků ve STAVu vidím místo symbolu ne/zveřejnéěné položky jen červené J nebo zelené G. Přepnout stav má zavináč. Bílé Joomla Logo vlevo u Admin Menu je nyní jen EZ22 ?? Takové tušení, že to nastalo po hrátkách s konfigurací htaccess. Vše jsem povypínal, uložil nový htaccess a trvá to. Před tím to bylo 50/50, nyní jo a nyní zase nic. Nevíte, co jsem mohl nastavit blbě?

Díky.

Zdarec :whistle: Aq.

02. kvě 2020 21:32 - 02. kvě 2020 21:34 #142288
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Nenačtený font icomoon

kliknout na to J, podívat se Inspect element a zkotrolovat jaké jsou vidět chyby.
Měla by tam být chyba nenačtení fontu.
Proč , no to už je další ladění - a možná to byl i ten httacess :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Aqui

Powered by Fórum