Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Free pop up

26. čvc 2016 11:10 - 26. čvc 2016 11:11 #127733
Free pop up od radek
Zkušený uživatel
Ahoj, mate nekdo vyzkouseny nejaky free pop up rozsireni?

Potreboval bych neco takovyho, jak je tady v demu. Aby to vyskocilo na kazde strance uprostred monitoru.
Code:
http://www.tassos.gr/joomla-extensions/responsive-scroll-triggered-box-for-joomla

Fungovat by to melo tak, jako to ted maji na
Code:
www.joomlaxtc.com
, kde se to na par sekund po vstupu na web zobrazi a pak samo zmizi. Samo mizet to nemusi.

a pak hned druha moznost Feature Signup Box.

Zatim jsem nic podobne nenasel. Potrebuju do toho umistit dulezitou informaci.

26. čvc 2016 16:44 #127735
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Co přesně to má dělat, jak fungovat? Kdy se má pop-up zobrazit? A co se má stát po zobrazení, anebo po kliknutí na pop-up?

MaK.

--- -- -

26. čvc 2016 16:50 #127736
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Stejne tak, jak jsem psal v prikladech. Staci presne tak, co maji na Joomlaxtc.com Je to stejne rozsireni, na ktery jsem daval druhy odkaz. Stoji ale 19 euro na 3 mesice a to je pro me proste dost.

26. čvc 2016 17:00 #127737
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Chápu, ale neodpověděl jsi, co se má stát, když na to někdo klikne.

Můžeš použít i "chytřejší" řešení 3. strany a vložit na web jen kousek kódu - třeba Sumome .

Ukázky, jak funguje, třeba zde: www.ujesnika.cz/blog/

Nastavíš si podle potřeby:

- ukáže se jen na určitých stránkách webu, anebo se na určitých stránkách webu naopak neukáže
- zobrazí se až po xy vteřinách či minutách
- zobrazí se až po srolování na xy % stránky
- zobrazí se každému jen xkrát za den (týden, měsíc) - díky cookies

- může se zobrazit i jako welcome pop-up (to asi potřebuješ)
- může se zobrazit i jako exit pop-up
- může se zobrazit jako rolovací okno nebo lišta nahoře
- můžeš s ním sbírat i kontakty
- pokud si zaplatíš Pro verzi, propojíš i s dalšími službami, třeba MailChimpem, GetResponse...

--- -- -

26. čvc 2016 17:05 - 26. čvc 2016 17:07 #127738
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No psal jsem tohle:

kde se to na par sekund po vstupu na web zobrazi a pak samo zmizi. Samo mizet to nemusi.


tak jsme myslel, ze to z toho jde pochopit. No stat se nemusi nic. Muze to zmizet nebo to muze clovek treba krizkem zrusit. V tom boxiku ale musi byt i odkaz, na ktery muze clovek kliknout a dostat se tam, kam chci. Potrebuju proste lidem na webu tuto, pro me dulezitou informaci ukazat a oni se rozhodnou, jestli na to kliknou nebo ne.

Proctu cos posilal. Jestli je tam nejaky programovani, tak jsem v riti.

Update: jo, to co je na tom prikladu, cos posilal, je asi ono. Ja to jen potrebuju uprostred stranky, musi to byt snadno zrusitelny. Jdu se na to podivat dal.

26. čvc 2016 17:08 #127739
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Ahaaaa, ta podstatná informace "V tom boxiku ale musi byt i odkaz, na ktery muze clovek kliknout a dostat se tam, kam chci" vypadla B)

Je to jednoduché, kdybys tápal, napiš mi, pomůžu.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum