Free pop up

Odpověď od MaK.
26. čec 2016 18:04 #127749
Ok, není zač.

MaK.

--- -- -

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od radek
26. čec 2016 19:06 #127759
Ktery z tech modulu nebo co to je, je ten, co hledam? Nevim, co tam aktivovat? Zatim jsem neobjevil nic, jen to chtelo porad platit a 20/euro mesic je drazsi, nez jsem si nasel predtim:).

Odpověď od MaK.
26. čec 2016 19:09 #127761
Welcome Mat. Funguje i ve free tarifu.

MaK.

--- -- -

Odpověď od radek
26. čec 2016 19:11 #127762
Ten jsem zkousel, bohuzel ve free nejdou pridavat pole, takze je to nepouzitelny. P/otrebuju tam pridat pole, napriklad URL te stranky, na kterou potrebuji odkazat lidi.

Odpověď od MaK.
26. čec 2016 19:16 #127764
Tak zkus List Builder, v záložce Design / Popup Mode vyber Call To Action Button, a do pole Call To Action URL vlož cílovou url.

MaK.

--- -- -

Odpověď od radek
26. čec 2016 20:13 #127772
Jo, tak to je mnohem lepsi. Ten jsem predtim vubec nezkousel. Nicmene pouzivat se to neda. Asi proto, ze je to free verze, to tam ma naprosto silenej odkaz na ne, hned pod tim popupem. To bych asi neprekousnul, vypada to tam naprosto otresne, ale co je pro me mnohem horsi je to, ze to je pravdepodobne mnohem vetsi smirak, nez Google, takze jdu hledat neco dalsiho.
Dik za tip.

Odpověď od MaK.
26. čec 2016 20:24 #127773
Ve free verzi nic moc v profi kvalitě a bez odkazu na poskytovatele asi neseženeš. Možná bude lepší oslovit programátora, který ti něco takového vytvoří "natvrdo".

MaK.

--- -- -

Odpověď od radek
26. čec 2016 20:35 #127774
Vubec me nenapadlo, ze tohle je tak problemovy rozsireni. Kdyby to stalo za to, mozna bych byl ochoten i zaplatit, ale platit pravidelne mesicne nebo ctvrtletne, abych dostaval updaty, tak to rozhodne ne. To je proti vsemu, proc pouzivam CMS zdarma. Skoda, ze to nenabizi zadny vyrobce sablon, tam by mne to nevadilo, ty pouzivat musim.

Odpověď od MaK.
26. čec 2016 20:39 #127775

--- -- -

Odpověď od radek
27. čec 2016 06:37 #127780
To uz mam vyzkouseny. Free verze to neumi a hlavne od nej rozsireni nechci, takze ani to placeny nechci. Tohle jeho rozsireni si instaluje ten jeho framework. Nechci mit v Joomle milion frameworku. Nedavno mne jeho framework zpusobil nefunkcnost webu. Nejak se hadal s frameworkem od vyrobce sablon a ten je mne proste prednejsi, uz z nutnosti.