Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vložení formuláře k článku

15. dub 2016 16:43 #126644
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Moc děkuji,
přeinstaloval jsem n3tcontact a zdá se že plugin funguje, email se odešle ale nad formulářem je stále * Required field
a při uložení se objeví opět prázdná strana s chybovou hláškou
Fatal error: Call to undefined method JApplicationAdministrator::getParams() in /www/domena.cz/2016.domena.cz/plugins/system/n3tcontact/n3tcontact.php on line 572

A teď koukám že je nesprávná cesta k plugínům. Mám web na subdoméně tak by asi měla být správně adresa /www/2016.domena.cz/plugins/system/n3tcontact/n3tcontact.php on line 572

Nemohla by to být příčina problému?

Děkuji a pěkný den přeji, Milan

15. dub 2016 17:49 #126650
Odpověď od Cony
Moderátor
S cestou to nesouvisí. Cesta je správně, jinak by Vám vůbec nefungovala Joomla.
Máte v Joomle cosi podivného, co v administraci spouští Content pluginy, to by se dít nemělo, k tomu nejsou určené.
Co vše máte doinstalováno? Zřejmě se bude jednat o nějaký systémový plugin.
Poděkovali: Milan

15. dub 2016 18:25 #126653
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď,

doinstaloval jsem pouze n3tcontact a aktualizoval jsem Joomlu

Teď jsem vytvořil vlastní pole a do něj jsem přidal n3tcontact a na stránkách formulář není, pouze {n3tcontact 1}. Do vlastního poe vkládat nejde?

Děkuji a přeji pěkný den.

15. dub 2016 19:00 #126654
Odpověď od Cony
Moderátor
Vlastní pole? Jak to myslíte? Vlastní pole u čeho, u článku? Pokud máte nějakou takovou funkčnost, tak nemáte čistou Joomlu ale o něco jí máte rozšířenou.

Pokud se místo formuláře zobrazí jen {n3tcontact 1} znamená to buď, že nemáte plugin aktivní, nebo že to dáváte na místo, které nepodporuje pluginy.
Poděkovali: Milan

15. dub 2016 21:33 #126657
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Omlouvám se,
není to vlastní pole ale: (kopírováno z Joomly) Vlastní obsah - Tento modul zobrazuje obsah, vytvořený pomocí editoru.

Vytvořil jsem vlastní obsah a vložil jsem formulář pomocí ikony v editoru.

Pěkný večer, Milan

15. dub 2016 21:36 #126658
Odpověď od Cony
Moderátor
V modulu vlastní obsah musíte zapnout možnost "Připravit obsah", aby to fungovalo.
Poděkovali: Milan

Powered by Fórum