Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odstranění velikosti písma

09. dub 2016 08:13 #126550
Odstranění velikosti písma od Milan
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o pomoc. S Joomlou teprve začínám. Použil jsem šablonu Beez3 a nemohu přijít na to jak odstranit v horní části přepínání velikosti textu a jak přidat obrázek na pozadí stránky. Jde to nějak v administraci?

Moc děkuji a přeji pěkný den, Milan

09. dub 2016 08:47 #126551
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud šablona nemá podobné volby ve svém nastavení, musíte ji upravit (vyžaduje určité znalosti), nebo použít jinou (pěkných free šablon je spousta).

Když si nevíte rady zkuste nejprve hledat. Třeba www.google.cz/search?q=beez3+font+size+remove

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. dub 2016 08:52 #126552
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď, můžete mne prosím trochu navést? Zkušenosti s programováním mám.

Děkuji Milan

09. dub 2016 09:48 #126553
Odpověď od Bong
Moderátor
Rozšíření - Správce šablon - Šablony: Beez3 podrobnosti a soubory
A jak se tam píše... Můžete si vybrat z celé řady možností přizpůsobení vzhledu vaší šablony. Správce šablon podporuje manipulaci se zdrojovými soubory, soubory grafiky, soubory písma či ZIP archivy. Stačí vybrat soubor a udělat, co je potřeba. Chcete-li vědět více, prostudujte si dokumentaci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum