Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomla - Weblinks

19. led 2016 17:17 #125339
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
No, dotaz byl na Radka, ale to už je jedno. Použil jsem ten plugin a vypadá to docela dobře
crocodilus.cz/index.php/joomla-pages/odkazy

19. led 2016 18:51 #125341
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
to jsem rád, že to pomohlo, nerad doporučuji rozšíření, která jsem nevyzkoušel

19. led 2016 20:36 #125344
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Taky nevim, na koho to bylo, ale asi na me. Jak jednoduse? No jednoduse si vyvoris modul v Joomle a pouzijes ho do clanku nebo v sablone kam chces. Nevim, jak to napsat srozumitelnej. Funguje to bez problemu. Z tvyho dotazu neni presne jasny, jak to ma vypadat atd. To, co jsem popsal ja, funguje. Nadelas si X modulu z komponenty odkazy a v kazdym muzes mit jiny odkazy.

02. dub 2021 21:18 #144106
Odpověď od Jirka
Uživatel
Zdravím,
mám problém s Komponentou "Odkazy" a doufám že se můj dotaz hodí do tohoto vlákna.

Stránka mi hlásí tuto chybovou hlášku -Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/itaclub_cz/public_html/www/components/com_weblinks/views/category/tmpl/default_items.php on line 17

Našel jsem jen tuto radu forum.joomla.org/viewtopic.php?t=981909 ale moc mi to nepomohlo.

V souboru default_items.php je na řádku 17 tento kód -
// Create a shortcut for params.
$params = &$this->item->params;
Když kód odstraním objeví se hláška - Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/itaclub_cz/public_html/www/components/com_weblinks/views/category/tmpl/default_items.php on line 131

Na řádku 131 je - <?php $this->item->tagLayout = new JLayoutFile('joomla.content.tags'); ?>
ale moc z toho moudrý nejsem.

Když použiji radu z fóra forum.joomla.org od "Per Yngve Berg" aby odstranil "&" je to skoro to samé -
Notice: Undefined property: WeblinksViewCategory::$item in /mnt/web-data2/itaclub_cz/public_html/www/components/com_weblinks/views/category/tmpl/default_items.php on line 17

Notice: Trying to get property 'params' of non-object in /mnt/web-data2/itaclub_cz/public_html/www/components/com_weblinks/views/category/tmpl/default_items.php on line 17

Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/itaclub_cz/public_html/www/components/com_weblinks/views/category/tmpl/default_items.php on line 131


Zkusíte mi někdo poradit co s tím?
Děkuji.

03. dub 2021 11:28 #144109
Odpověď od Jirka
Uživatel
Vypadá to, že jsem našel opravu -https://github.com/joomla-extensions/weblinks/pull/434/commits/84ec6b93e7e327c590c0378ce9d16eb24116f8e4

Kdyby někdo měl ten samý problém zkuste tohle. Mě to pomohlo.

03. dub 2021 12:24 - 03. dub 2021 12:50 #144110
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Pro ostatní je také třeba připomenout:

Úprava z roku 2019, která stále čeká na oficiální zařazení / schválení do instalace balíčku Joomla == jedná se tedy o neschválenou úpravu, která bude při každém upgradu Joomla smazána.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum