Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Oprávneni a nahráívaní úvodního obrázku

25. říj 2015 18:37 #124150
Odpověď od Maceček Richard
Začátečník
Ok, tak diky za rady.
Vím že se dá jen nastavit jinou složku než images. Ale v záložce oprávněni jsem nenašel nic k složkám....
Tak mám dotaz, kde najdu to nastavení ?

Nicmáně ve Správci médií lze vybrat složku kam mají uživatelé přístup.

25. říj 2015 20:34 #124151
Odpověď od Bong
Moderátor
V Možnosti Správce médií, to není otázka nastavení oprávnění.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. říj 2015 21:09 #124155
Odpověď od Cony
Moderátor

Bong napsal: Obávám se, že vkládání obrázků na záložce Obrázky a odkazy lze pouze přes Správce médií (tohoto využívají i další rozšíření).

Kupodivu tomu tak není, nejsem si jistý od jaké doby, ale v současné chvíli, máte-i nainstalovaný JCE, tak na této záložce se místo klasického správce médií začne používat JCE media manager.

26. říj 2015 13:20 #124170
Odpověď od Bong
Moderátor
Díky za tip. Jen bych to upřesnil...

Nejedná se o JCE media manager ale o JCE správce souborů, který musí být instalován. Také musí být povoleno v Profily - záložka Funkce - Doplňkové funkce:
Prohlížeč souborů - Zvolte, zda přidat možnost prohlížení souborů do pluginu Odkazy a pro pole výběru v pluginech Tabulky, Správce obrázků a Styly.

Chodí to na posledních verzích JCE a Joomly 3.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Bart

26. říj 2015 15:07 #124177
Odpověď od Cony
Moderátor
Dík za upřesnění, já jsem jen koukal, že se mi to někde objevilo, dál jsem to nezkoumal :)

26. říj 2015 15:56 - 26. říj 2015 16:00 #124179
Odpověď od Bong
Moderátor

Cony napsal: Dík za upřesnění, já jsem jen koukal, že se mi to někde objevilo, dál jsem to nezkoumal :)

Taky mi to dalo než jsem to rozchodil :-D

Ale vážně, něco podobného by mohlo být u toho Ark Media Manageru, kde se píše o Ark Editoru a JCK Editoru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum