Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

články upotávka - načítání

14. říj 2015 19:38 #123941
články upotávka - načítání od helmut sicher
Začátečník
zdravím všechny machry přes joomlu a mám tento dotaz

lze v tomto modulu nastavit načítání cca po 30 vteřinách? A jestli ano tak jak na to.

Tedy modul se načítá při načtení stránky (přechodu do položky menu), ale potřeboval bych aby se načetl po 30 vteřinách na jedné stránce? toto nastavení může být pevné, to ničemu nevadí.

Díky za radu jak na to - event. doporučení jiné komponenty, která to umí.

14. říj 2015 20:14 #123942
Odpověď od Bong
Moderátor
Toto v základu není a pokud nepublikujete každých 10 sekund jeden článek, tak to i postrádá smysl.

Dostupná rozšíření hledejte na extensions.joomla.org/ nebo třeba na Google něco ve smyslu: refresh+article+module+joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. říj 2015 09:23 #123954
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Vůbec jsem nepochopil, co potřebujete :woohoo: .

18. říj 2015 12:29 #124010
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Podle mě Sicher39 chce, aby se upoutávka na cokoliv dalšího zobrazila až tehdy, kdy se čtenář začte do článku, anebo jej přečte.

Podle mě je však lepší odkazy na další články šupnout pod článek, jako to třeba mají zpravodajská média.

MaK.

--- -- -

19. říj 2015 21:22 #124024
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
Čest práci,

Sicher nechce, sicher je nucen :-), jde mi o to, že mám nějaký článek v contentu a po dvou stranách jsou zobrazeny náhodné články - a je po mě chtěno, aby se články v nějakém časovém intervalu měnily - dle mne to je jen o znovunačtení modulu. Klientovi nestačí to, že se články změní při znovunačtení stránky, nebo po kliknutí na jinou položku menu.

A nechci hledat jiný modul (pokud ho někdo nevyzkoušel), ale radši bych byl za úpravu stávajícího - je vyzkoušený a plně dostačující.

Mě osobně vyhovuje stávající funkčnost - ale neprobojuji to :-))

19. říj 2015 21:40 #124026
Odpověď od Bong
Moderátor
No a na ty odkazy co jsem vám dal jste se podíval? Například extensions.joomla.org/extension/spider-random-article vypadá, že dělá to co chcete.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum