Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

články upotávka - načítání

20. říj 2015 17:27 #124066
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
a jak mi to pomůže s načítáním článků - diskutujeme o věcech o kterých diskutovat nechci, protože to neřeší můj problém.

je tu někdo kdo dokáže pomoci?

20. říj 2015 17:46 #124068
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Promiň, ale zdá se, že prostě nechceš nic slyšet. Jen to, jak "na auto našroubovat hranatý kola".

Pokud bys řešil něco, co má hlavu a patu, rád pomůžu.

MaK.

--- -- -

20. říj 2015 17:51 #124069
Odpověď od Bong
Moderátor
Zase mě napadá to co bylo řečeno na začátku: vůbec nevím co chcete...
Jestli je na stránkách jaknaco.cz to co pořadujete, pak netuším proč se bavíme o článcích. Komponenta a několik modulů s bannery udělá tuto práci spolehlivě včetně toho, že se budou bannery měnit. Nebo ten odkaz není web o který se jedná?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. říj 2015 18:15 #124071
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
MaXoft: děkuji.

Bong: prostě potřebuji aby se komponenta náhodných článků načítala v nějakém časovém intervalu.

O bannerech jsem přemýšlel také, ale vzhledem k tomu, že musím být připraven na klientovu představu o vkládání i 30 článků denně musím věci co nejvíce zjednodušit. Protože každý článek bude mít jen jeden obrázek a k tomu příslušný link a bude jich zobrazeno x a v každé záložce pak příslušné k dané záložce - z bannerů bych se zbláznil.

a ano jedná se o sloupce v pravo a levo na jaknaco.cz

Powered by Fórum