Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno URL odkaz

15. zář 2015 10:05 #123392
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
hodnota se zobrazí správně (bez HTML značek) ale odkaz není aktivní.
Problém je v tom, že do databáze se uloží již jen výsledek toho html ("Seznam")
Pokud do databáze ručně vložím to html <a href=" www.seznam.cz ">Seznam, tak to zobrazí již aktivní odkaz.
Chyba je tedy někde, kde to modul ukládá do databáze.
A s tím mi nikdo asi neporadí, to musím dohledat já.

15. zář 2015 10:11 #123394
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale co je to za Profil? V Joomle, v nějakém rozšíření, ve vašem vlastním rozšíření?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. zář 2015 10:29 #123399
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
v cizím rozšíření, musím zajistit, aby se mi do databáze vložil ten html kód a ne jeho výsledek.
A to asi opravdu musím najít sám

15. zář 2015 11:36 #123400
Odpověď od Cony
Moderátor
Jste tajemný jak hrad v Karpatech. Tak aspoň obecně, standardně jsou textové inputy nastaveny tak, aby HTML nepovolily. Pokud chcete HTML povolit musíte to specifikovat u toho pole. Je-li to rozšíření standardní, bude mít někde XML popisující formulář uživatele, kde bude ono pole. Tam je třeba nastavit u příslušného elementu parametr filter, viz dokumentace . Pozor ale, že takovým zásahem si zavřete dveře k aktualizacím.
Poděkovali: Ernst

15. zář 2015 11:50 - 15. zář 2015 11:55 #123405
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
dveře k aktualizacím jsem si zavřel už dávno, protože zákazník tam chtěl spoustu věcí předělat. Vedu si seznam změn, tak bych je byl schopen změnit i v případné nové verzi.
To xml tam je, musím si ho prostudovat
A tajemný nechci být, je to modul love factory, který ale nemá demo, a je dost drahý, tak asi konkrétně s ním nemá mnoho lidí zkušeností.

15. zář 2015 15:59 #123412
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Došlo mi, že nejjednodušší je tam doplnit ty html znaky až před odesláním na klienta, tím je to velmi jednoduché.

Powered by Fórum