Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Proč me google nevidí

13. čvc 2015 13:43 #122617
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste se podívat jak vypadá kód vámi zmiňované stránky a jak váš. to může být vodítkem. Zkuste si i jiné nástroje pro SEO, seo-servis.cz , možná budete překvapen/a

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. čvc 2015 13:49 #122619
Odpověď od Cony
Moderátor
Neeee jen neee SEO servis :-)

14. čvc 2015 13:21 #122631
Odpověď od Lucie
Uživatel
Google tools mám, poskytla jsem sitemapy, kdy byla indexace provedena.
Používám plugin Seo by Yoast, kdy tam nejde nic zkazit. Kličová slova jsou zapsána správně.
Registrace do různych katalogů mám, provedla jsem i zpětné odkazy ( backlinks generator ) kdy mě to nahodilo asi 3000 zpětných odkazů.

16. čvc 2015 20:32 #122657
Odpověď od Tibor Csunyocska
Uživatel
Napíšte na aké kľúčové slová by ste chcely byť vyhľadaný a aká je Vaša web stránka. Či je web zaindexovaný môžete preveriť tak že do google pridate na začiatok site: , napr site:acstechnologies.sk. Ja som mal napríklad problém, že veľmi dlho trvalo kým prišiel google robot na moje stránky, aby ich na novo zaindexoval. Vyhladávače majú radi stránky kde sa pravidelne aktualizuje obsah tie navštevuje častejšie. Ja používam jednoduchý nástroj seotools.sk kde keď zaregistrujete svoj email dostaneme aj 7 týžnový základný seo kurz. Každý týždeň jeden mail. Skúste začať tým prípadne zašlite tie kľúčové slová a url webu :) Dôležité sú potom chyby na stránke a aj rýchlosť stranky overíte cez google insights , a rýchlost zmeriate aj cet GTmetrix

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne programovaním windows aplikácií a internetových stránok, ale aj servisom počítačov a predajom komponentov. Vznikli sme na základe vášne k programovaniu a potreby uľahčiť každodenné úkony každého z nás. viac na našom webe alebo FB ;)

Powered by Fórum