Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VirtueMart produkty

16. dub 2015 23:07 #121406
Odpověď od Luke
Uživatel
Upřímně vůbec netuším, kdy se to takhle rozhodilo. Prováděl jsem export ze školního permanentně spadlého serveru na svůj a pak jsem to vlastně objevil. Jsem v joomle úplný začátečník, já raději hezky starou školu - ručně, stručně, ale tady to moc neplatí... Jdu zkusit najít změnu sublayoutu...

16. dub 2015 23:33 #121407
Odpověď od Luke
Uživatel
Sublayout mám v nastavení VM zvolen jako "Bez nahrazení", je ho možné nastavit ještě jinde?

16. dub 2015 23:56 #121408
Odpověď od Cony
Moderátor

luky.god napsal: Vyřešeno pro úvodní stránku... V šablonách jsem v Sublayout pro produkty v kategorii dal bez nahrazení místo products_horizon, které tam bylo.

luky.god napsal: Sublayout mám v nastavení VM zvolen jako "Bez nahrazení", je ho možné nastavit ještě jinde?


Zřejmě tam, kde jste ho hned na začátku nahradil :)
Poděkovali: Luke

17. dub 2015 06:25 #121413
Odpověď od Luke
Uživatel
Ano, tam jsem samozřejmě byl jako první, ale mám tam jen dvě volby, product_horizon, která není vybrána a Bez nahrazení.

Když vyberu product_horizon, rozhodí se mi i první stránka.

17. dub 2015 06:59 #121414
Odpověď od Luke
Uživatel
VYŘEŠENO, moc děkuji za pomoc, dovedl jste mě k tomu, abych o tom aspoň přemýšlel a našel jsem chybu. Byla v druhém, zatím skrytém, menu, kde byl sublayout product_horizon, ale to, že je skryté neznamená, že je nefunkční.

Ještě jednou moc děkuji.

17. dub 2015 10:38 #121449
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono skrytých, ale funkčních nastavení je ve VM víc :S

Možnosti máte sice v základu jen dvě, ale vždy si můžete vytvořit další, vlastní sublayout, a ten by se Vám pak měl zobrazit i v těchto volbách. Prostě jen do šablony nakopírujte třeba ten horizon sublayout, přjemenujte ho a upravte dle libosti.
Poděkovali: Luke

Powered by Fórum