Přihlásit se

Google vyhledávání

11. bře 2015 13:01 #120828 napsal Jess
Google vyhledávání vytvořeno Jess
Ahoj Joomláci,
poradíte mi prosím když mám udělaný webovky, jak zabezpečím (vlastním úsilím, bez placení google adwords) aby jsem stránky posunula výš ve vyhledávači?
Děkuji
;)

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

11. bře 2015 13:07 #120829 napsal Ben
Odpověď od Ben
Kvalitní obsah, kvalitní obsah a ještě jednou kvalitní obsah. To je alfa a omega úspěchu jakéhokoliv webu.

11. bře 2015 19:48 #120833 napsal Jess
Odpověď od Jess
no dobrá myslím že kvalitní obsah mám ale vidět nejsem, tak co teď ?

11. bře 2015 20:12 #120835 napsal Bong
Odpověď od Bong
To se jedna o ty holandske stranky? A to vyhledavani provadite z holandska, na holandskych Windows s prohlizecem v holandstine?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. bře 2015 21:38 #120840 napsal Cony
Odpověď od Cony
A pod čím také stránky hledáte? Pokud v google zadáte "jak zasadit řepu" (s nadsázkou), tak Vaše stránky samozřejmě nenajde.
Ale (pokud se bavíme o easypools.nl) stránky registruje (viz zde ), na dotaz easypools jste i na českém google na druhé stránce, tak proč myslíte že nejste vidět?

11. bře 2015 22:03 #120841 napsal Jess
Odpověď od Jess
no na českém je to na první stránce na druhém místě jak říkáte, ale problém je v tom že stránky jsou holandské a pro holandskou firmu stavěné a tudíž určené pro holandský trh. Takže když si zadám holandský google, a tam zadám zwembaden (co je v překladu bazény), tak easypools jako firma nevyskočí nikde. Všude kam šlo jsm do meta a keywords dopsala klíčový slova (zwembaden ..... atď samozřejmě po holandsky) ale zatím žádná změna. To je problém